Susitikimo pradžioje už grubų žaidimą prieš Beną Petreikį raudoną kortelę prieš save išvydo Rusijos rankininkas ir lietuviai įgijo dviejų įvarčių persvarą. Vis dėlto antroje kėlinio dalyje žaidimo tempas sumažėjo, lietuviai neišnaudojo daug patogių progų ir varžovai perėmė iniciatyvą bei po pirmo kėlinio pirmavo 10:12.

Antrajame kėlinyje žaidimas išsilygino, o likus žaisti 30 sekundžių iki rungtynių pabaigos Skirmantas Plėta išlygino rezultatą. Rusai turėjo pakankamai laiko paskutinei savo atakai ir jį išnaudojo uždirbdami septynių metrų baudinį. Tačiau Lietuvos komandą išgelbėjo baudinį atrėmęs ekipos kapitonas Vilius Rašimas ir susitikimas baigėsi lygiosiomis – 21:21.

Rezultatyviausiai lietuvių gretose rungtyniavo Jonas Truchanovičius pelnęs 6 įvarčius, Skirmantas Plėta pridėjo 5, po 3 įmetė Benas Petreikis ir Valdas Drabavičius.

Kitas rungtynes Artūro Juškėno auklėtiniai antradienį, 12 valandą Lietuvos laiku žais su Pietų Korėjos ekipa.

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):