Po šio mačo 9 taškus turintys lietuviai grupėje liko treti, o ispanai surinko 12 taškų ir tapo lyderiais kartu su serbais, kurie savo mačą namuose su Belgija baigė 0:0.

Vienintelį šeštadienio rungtynių įvartį 69 min. taikliu smūgiu iš 20 metrų pažeme į apatinį kampą pelnė La Korunjos "Deportivo" puolėjas Albertas Luque, aikštėje pasirodęs po pertraukos. Patikimai rungtyniavęs lietuvių vartininkas Žydrūnas Karčemarskas nepasiekė idealiai tiksliai smūgiuoto kamuolio, kurį A.Luque perdavė Raulis.

Iki įvarčio ispanai turėjo didelę žaidybinę persvarą, bet paskutiniąsias 20 minučių jau aktyvesni buvo lietuviai.

Arčiausiai tikslo mūsiškiai buvo 90 min., kai Roberto Poškaus smūgiuotą kamuolį ispanų vartininkas lietė tik pirštų galiukais.

Pirmajame kėlinyje Ž.Karčemarskas porą sykių gelbėjo savo ekipą po pavojingų Fernando Torreso ir Raulio smūgių, bet 49 min. kamuolys netikėtai atsidūrė ispanų vartuose. Deja, teisėjai užfiksavo, kad Robertas Poškus po gražios kombinacijos galva smūgiavo būdamas nuošalėje.

Statistika.

Ispanija - Lietuva 1:0 (0:0). Albert Luque (69).

Valensija. "Mestalla" stadionas. 25 000 žiūrovų.

Teisėjas Stefano Farina (Italija).

Ispanija: Iker Casillas; Michel Salgado, Carlos Marchena, Carles Puyol, Asier del Horno (Sergio Ramos, 75); Xavi, David Albelda, Vicente, Joaquin; Fernando Torres (Albert Luque, 59), Raul (Luis Garcia, 61).

Lietuva: Žydrūnas Karčemarskas; Andrius Skerla, Rolandas Džiaukštas, Tomas Žvirgždauskas, Gediminas Paulauskas; Nerijus Barasa, Aurimas Kučys (Edgaras Česnauskis, 73), Deividas Česnauskis (Saulius Mikoliūnas, 73); Tomas Danilevičius, Robertas Poškus, Igoris Morinas (Aidas Preikšaitis, 46),

Serbija ir Juodkalnija - Belgija 0:0. Belgradas. 45 000.

San Marinas - Bosnija ir Hercegovina 1:3 (1:2). Andy Selva (40); Hasan Salihamidzic (17, 39), Sergei Barbarez (75). Seravalė. 1000.