Trečiadienį pusfinalyje penkiskart pirmenybių nugalėtoja Brazilijos ekipa 5:0 (4:0) sutriuškino Senegalo komandą, kuri mačą baigė be iš aikštės pašalinto Elimane'o Cisse (44 min.).

Du įvarčius nugalėtojams pelnė Marcosas Guilherme'as (7 ir 78 min.), po vieną - Gabrielis Boschilia (19 min.) ir Jorge (35 min.), o vieno įvarčio autoriumi į savo vartus tapo Andelinou Correa (5 min.).

Brazilai pirmenybėse jau 502 minutes - 8 valandas ir 22 minutes - į savuosius vartus nepraleidžia nė vieno įvarčio.

Serbijos ekipa trečiadienį pusfinalio rungtynėse po pratęsimo 2:1 (1:1, 1:1) privertė pasiduoti Malio bendraamžių komandą.

Įvarčiais prie pergalės prisidėjo Andrija Živkovičius (4 min.) ir Ivanas Šaponjičius (101 min.).

Vienintelio įvarčio autoriumi pralaimėjusiųjų gretose tapo Youssoufas Kone (39 min.), kuris 113-ą mačo minutę buvo pašalintas iš aikštės.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (11)