Turnyro šeimininkė Čilės rinktinė (4 tšk.) sužaidė rezultatyviomis lygiosiomis 3:3 (2:2) su Meksikos futbolininkais (2 tšk.) ir liko grupės lydere.

Du įvarčius čiliečiams pelnė Arturo Vidalis, vieną tikslų smūgį pridėjo Eduardo Vargas. Meksikiečių gretose dublį atliko Vicente Vuoso, vieną sykį pasižymėjo Raulis Jimenezas.

Į antrą poziciją pakilo Bolivijos atstovai (4 tšk.), kurie 3:2 (3:0) įveikė Ekvadorą (0 tšk.). Tiesa, ekvadoriečiai buvo netoli to, kad išsigelbėtų, nes pirmame kėlinyje 11 metrų baudinio nerealizavo Enneris Valencia.

Paskutiniame šios grupės ture Čilė grumsis su Bolivija, o Meksika – su Ekvadoru.

Į turnyro ketvirtfinalį pateks po dvi geriausias kiekvienos grupės rinktines ir dvi iš trijų trečiąsias vietas užėmusių komandos.

Rungtynės:

Čilė 3 – 3 Meksika
21' [0 – 1] Vicente Vuoso
22' [1 – 1] Arturo Vidal
29' [1 – 2] Raul Jimenez
42' [2 – 2] Eduardo Vargas
55' [3 – 2] Arturo Vidal (11 m)
66' [3 – 3] Vicente Vuoso

Ekvadoras 2 – 3 Bolivija
5' [0 – 1] Ronald Raldes
18' [0 – 2] Martin Smedberg
43' [0 – 3] Marcelo Moreno (11 m)
48' [1 – 3] Enner Valencia
81' [2 – 3] Miller Bolanos

38' Enner Valencia (Ekvadoras) nerealizuotas 11 m baudinys