Rungtynių pradžia lietuviams buvo ypač nesėkminga – svečiai per 15 min. pelnė vos 3 įvarčius, o tuo pasinaudoję baltarusiai susikrovė solidų 6 įvarčių pranašumą. Lietuvių puolimas atsigavo tik per paskutines 5 pirmojo kėlinio minutes, per kurias mūsiškiai pelnė 5 įvarčius ir sugebėjo šiek tiek sušvelninti savo atsilikimą – 10:15.

Antrajame kėlinyje kurį laiką tęsėsi apylygis žaidimas, baltarusių persvara siekdavo 5-6 įvarčius. Šeimininkai visą antrąjį kėlinį neprisileisdavo lietuvių arčiau savęs, o sužaidus 54 min. jų persvara pasiekė rekordinę atžymą – 28:20. Paskutinės rungtynių minutės tapo tik formalumu.

Lietuva: Benas Petreikis 6 įvarčiai, Jonas Truchanovičius 6, Gintaras Cibulskis 4, Mindaugas Urbonas 2, Skirmantas Plėta 2, Mindaugas Dumčius 2, Vaidas Trainavičius 1, Gerdas Babarskas 1.

Nugalėtojų gretose rezultatyvumu išsiskyrė Borisas Puchovskis (8 įvarčiai).

Pirmajame rate šių rinktinių akistata Lietuvoje baigėsi 30:28 baltarusių pergale. Tiesa, daugiau pergalių baltarusiai ir neiškovojo – jie du kartus – 25:25 ir 22:22 – sužaidė lygiosiomis su Bosnija ir Hercegovina bei du sykius – 27:36 ir 23:32 – pralaimėjo danams.

Lietuviai abu kartus – 21:31 ir 26:31 – nusileido pasaulio vicečempionams danams, o su bosniais pasidalino po pergalę – 23:26 ir 19:15.

Lietuviai su 2 taškais grupėje užėmė 4-ą vietą. Visas penkias iki šiol žaistas rungtynes laimėję danai turi 10 taškų, baltarusiai – 6, o bosniai – 4.

Lietuviai į finalinį Europos čempionato etapą galėjo patekti, jei būtų nugalėję baltarusius bent 2 įvarčių skirtumu, o bosniai būtų pralaimėję danams.