A grupėje toliau savo pergalingą žygį tęsia Islandijos rinktinė. Islandai Reikjavike 2:1 (0:0) įveikė Čekiją, atsirevanšavo jai už nesėkmę tokiu pačiu rezultatu pirmame rate, iškovojo jau penktą pergalę ir su 15 taškų pakilo į pirmą turnyro lentelės vietą.

Tuo metu latviai Rygoje 0:2 (0:0) nusileido Nyderlandų komandai, nors iki antro kėlinio vidurio sugebėjo išlaikyti lygų rezultatą. Olandai su 10 taškų A grupėje kol kas yra tik treti, antri – čekai su 13 taškų.

B grupės lyderiai tapo Velso futbolininkai, kurie Kardife 1:0 (1:0) sugebėjo nugalėti Belgijos atstovus. Vienintelį įvartį šeimininkams 25 min. po itin grubios varžovų klaidos pelnė Madrido „Real“ žvaigždė Garethas Bale'as.

Tuo metu Splite vykęs H grupės favoritų tarp Kroatijos ir Italijos mačas baigėsi lygiosiomis 1:1 (1:1).

7 min. Mario Mandžukičius nepergudravo Gianluigi Buffono mušdamas 11 metrų baudinį, tačiau jau po keturių minučių jis tai padarė iš žaidimo. Tiesa, 36 min. rezultatą tiksliu smūgiu nuo 11 m žymos išlygino Antonio Candreva.

90 min. šeimininkai liko mažumoje, nes antra geltona kortele buvo nubaustas Darijo Srna.

Rungtynės:

A grupė

Kazachstanas 0 – 1 Turkija
83' [0 – 1] Arda Turan

Islandija 2 – 1 Čekija
55' [0 – 1] Borek Dočkal
60' [1 – 1] Aron Gunnarsson
76' [2 – 1] Kolbeinn Sugthorsson

Latvija 0 – 2 Nyderlandai
67' [0 – 1] Georginio Wijnaldum
71' [0 – 2] Luciano Narsingh

Andora 1 – 3 Kipras
2' [1 – 0] Dossa Junior (į savo vartus)
13' [1 – 1] Nestoras Mitidis
45' [1 – 2] Nestoras Mitidis
53' [1 – 3] Nestoras Mitidis

51' Dossa Junior (Kipras) nerealizavo 11 m baudinio

Bosnija ir Hercegovina 3 – 1 Izraelis
41' [0 – 1] Tal Ben Haim II
42' [1 – 1] Edin Višča
45' [2 – 1] Edin Džeko
75' [3 – 1] Edin Džeko

Velsas 1 – 0 Belgija
25' [1 – 0] Gareth Bale

Kroatija 1 – 1 Italija
11' [1 – 0] Mario Mandžukič
36' [1 – 1] Antonio Candreva (11 m)

7' Mario Mandžukič (Kroatija) nerealizavo 11 m baudinio

90' Darijo Srna (Kroatija) – raudona kortelė

Malta 0 – 1 Bulgarija
56' [0 – 1] Ivelin Popov

45' Ilijan Mitsanski (Bulgarija) nerealizavo 11 m baudinio

Norvegija 0 – 0 Azerbaidžanas