T. Krasikovas geriausiai iš lietuvių pasirodė jau dviejuose parengiamuose varžybų etapuose, nugalėjęs 9 varžovus iš 10. Toliau sekė pergalingos kovos iki 15 dūrių atkrintamame etape, o didžiausią siurprizą lietuvis pateikė ketvirtfinalyje 15:12 nugalėjęs Londono olimpiados sidabro medalininką Bartoszą Piaseckį iš Norvegijos.

Užsitikrinęs bronzos medalį, Lietuvos fechtuotojas pritrūko sėkmės ir po ilgos bei įtemptos kovos 9:15 turėjo pripažinti švedo Karlo Harmenbergo pranašumą.

Kitiems Lietuvos fechtuotojams sekėsi prasčiau. Tarp 103 dalyvių Viktoras Saletis užėmė 44-ą, Algirdas Fitkevičius - 52-ą, Matas Bartaška - 68-ą, Arnas Salokas - 70-ą, Marius Dvariškis - 76-ą, o Giedrius Bartaška - 79-ą vietas.

Komandų varžybose vyrų ketvertukas (T. Krasikovas, V. Saletis, A. Fitkevičius ir M. Bartaška) aštuntfinalyje 45:35 įveikė Švedijos ekipą, tačiau ketvirtfinalyje 32:45 nusileido būsimiems čempionams - Oslo (Norvegija) komandai ir bendroje įskaitoje užėmė užėmė šeštą vietą tarp 26 ekipų.

Moterų varžybose dalyvavo keturios Lietuvos atstovės, kurioms, skirtingai nei vyrams, asmeninėse varžybose medalių laimėti nepavyko. Tačiau jos pasipuošė sidabru tarp 13 komandų.

Lietuvos komanda (Paulina Bajorūnaitė, Agnė Švelnienė, Rūta Latinytė ir Elzė Šatkauskaitė) pirmoje kovoje nesunkiai 45:18 įveikė Linšiopingo (Švedija) ekipą, vėliau 45:26 nugalėjo mišrią Danijos komandą, o pusfinalyje 45:40 - favoritėmis laikytą Švedijos ekipą. Ir tik finale lietuvių žygis buvo sustabdytas „Gangs of Haarlem“ komandos, kuriai mūsų špagininkės nusileido rezultatu 22:45.

Tuo tarpu asmeninėse varžybose tarp 54 dalyvių P. Bajorūnaitė buvo dešimta, A. Švelnienė - trylikta, R. Latinytė - dvidešimta, o E. Šatkauskaitė - 49-a.

Vyriausieji amžiumi Lietuvos špagininkai dalyvavo ir vyrų veteranų varžybose. V. Saletis, vos vienu dūriu (9:10) pralaimėjęs kovą dėl medalio liko penktas, o G. Bartaška liko paskutinis - tryliktas.