Lietuvai atstovavo 42 Lietuvos šotokan karatė federacijos sportininkai, kurie iškovojo 17 įskaitinių įvairių spalvų medalių ir po Rusijos, Italijos komandų užėmė trečią vietą planetos taurės varžybų komandų įskaitoje.

Sėkmingai varžybose pasirodė Jurgita Januškaitė (Vilniaus „Karatė-do“, trenerė Laima Grižaitė), suaugusių „ippon kumitė“ rungtyje tapusi nugalėtoja, o „shoto kata“ rungtyje iškovojo 3-ią vietą.

Vyrų „ippon kumitė“ rungtyje čempionu tapo Petras Ąžuolas Kalpokas (Kauno „Samurajus“, tren. Kazimieras Bartkevičius) ir dvi trečias vietas užėmė Dovydas Valionis (Kauno „Dao“; tren. Dainius Libnickas), Vilius Nikitinas (Vilniaus „Karatė-do“, tren. J. Januškaitė, K. Stankevičius).

Vyrų „sanbon kumitė“ iki 78 kg antrą vietą iškovojo Mindaugas Kinderis (Panevėžio „Alfa, tren. Alfonsas Valuntonis), o +78 kg svorio kategorijoje taip pat antras buvo Tomas Žilinskas (Vilniaus „Karatė-do“, tren. Ričardas Piepolis).

Lietuvos suaugusių vyrų „ippon kumitė“ komanda (+18 metų) - Tomas Žilinskas, Vilius Nikitinas (Vilniaus „Karatė-do“ tren. R. Piepolis), Mindaugas Kinderis (Panevėžio „Alfa“, tren. Alfonsas Valuntonis) finale 3:0 įveikė škotus ir iškovojo pirmą vietą.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)