Pirmąją dieną špagininkai varžėsi asmeninėse varžybose. Tarp 37-ių moterų čempione tapo Agnė Švelnienė, finale 15:13 įveikusi Pauliną Bajorūnaitę, o bronzos medaliais pasipuošė Rūta Latinytė (pusfinalyje 10:15 pralaimėjo A. Švelnienei) ir Laura Asadauskaitė (pusfinalyje 13:15 nusileido P. Bajorūnaitei).

Tarp 42 vyrų nugalėjo Justinas Kinderis, finale 15:14 nugalėjęs Javgenijų Stalmakovą. Trečiosios vietos teko Jurijui Mašalui (kovoje dėl vietos finale 10:15 pralaimėjo J. Stalmakovui) ir Viktorui Salečiui (pusfinalyje 8:15 turėjo pripažinti J. Kinderio pranašumą).

Antrąją varžybų dieną kovojo komandos. Tarp aštuonių moterų komandų aukso medalius laimėjo „Kauno Gaja I“, finale 45:37 įveikusi „VMSC-Gintarinės špagos I“ ekipą, o bronzos medaliai teko „Kauno Gajai II“, kuri kovoje dėl 3 vietos nugalėjo „VMSC-Gintarinę špagą II“.

Vyrų grupėje taip pat varžėsi aštuonios komandos. Iš jų geriausia šiais metais tapo „VMSC-Gintarinė špaga I“, kovoje dėl aukso 45:33 nugalėjusi „Kauno Gajos I“ fechtuotojus, o bronza atiteko „Kauno Gajos II“ atstovams, 45:29 pranokusiems „Kauno Gają III“.

Prisijunk prie tūkstančių sporto mėgėjų bendruomenės – tapk DELFI Sporto draugu „Facebook“, sužinok šviežiausias naujienas iš sporto arenų, dalinkis įžvalgomis ir komentarais!