Pirmasis įvartis krito jau 1-ą rungtynių minutę, kai po Marco Albrightono perdavimo pasižymėjo Leonardo Ulloa. Pranašumą šeimininkai padidino 17-ąją, tačiau šį kartą taiklus buvo Wesas Morganas.

Galutinį tašką „Leicester“ klubas padėjo antroje kėlinio pradžioje. Antrąjį savo įvartį nuo 11 metrų žymos pelnė L. Ulloa. Per likusį laiką daugiau įvarčių nebuvo pelnyta, tačiau „Newcastle“ užsidirbo net dvi raudonas korteles.

Kitose rungtynėse dramatišką pergalę iškovojo „Liverpool“ futbolininkai „Anfield“ stadione savo žiūrovų palaikomas „raudonųjų“ klubas rezultatu 2:1 palaužė „Queens Park Rangers“ futbolininkus.

19-ą minutę šeimininkus į priekį išvedė Philippe'as Coutinho, tačiau 73-ą minutę Leroy'us Feras išlygino rezultatą. Po šešių minučių minutę Stevenas Gerrardas Gerradas galėjo padėti galutinį tašką šiame susitikime, tačiau nerealizavo 11 metrų baudinio.

Po trijų minučių QPR jau liko žaisti dešimtyje, o 87-ą minutę savo klaidą ištaisė ir pergalę „Liverpool“ ekipai padovanojo S. Gerrardas.

Trečią pralaimėjimą iš eilės patyrė ir galimybę finišuoti prizinėje pozicijoje susikomplikavo „Manchester United“ klubas. Jis namuose 0:1 nusileido „West Brom“ futbolininkams.

„Leicester“ 3 – 0 „Newcastle“
1' [1 – 0] L. Ulloa
17' [2 – 0] W. Morgan
48' [3 – 0] L .Ulloa (iš 11 metrų baudinio)
62' M. Williamson („Newcastle“) pašalintas iš aikštės
90' D.J anmaat („Newcastle“) pašalintas iš aikštės

„Aston Villa“ 3 – 2 „Everton“
10' [1 – 0] C. Benteke
45' [2 – 0] C. Benteke
59' [2 – 1] R. Lukaku (iš 11 metrų baudinio)
64' [3 – 1] T. Cleverley
90' [3 – 2] P. Jagielka

„Liverpool“ 2 – 1 QPR
19' [1 – 0] P. Coutinho
73' [1 – 1] L. Fer
87' [2 – 1] S. Gerrard
79' S. Gerrard („Liverpool“) nerealizavo 11 metrų baudinio
82' N. Onouha (QPR) pašalintas iš aikštės

„Sunderland“ 2 – 1 „Southampton“
21' [1 – 0] J. Gomez (iš 11 metrų baudinio)
22' [1 – 1] S. Mane
55' [2 – 1] J. Gomez (iš 11 metrų baudinio)
54' J.Ward-Prowse („Southampton“) pašalintas iš aikštės

„Swansea“ 2 – 0 „Stoke City“
76' [1 – 0] J. Montero
90' [2 – 0] Sung-Yung Ki
84' M. Wilson („Stoke“) pašalintas iš aikštės

„West Ham“ 1 – 0 „Burnley“
24' [1 – 0] M. Noble (iš 11 metrų baudinio)
23' M. Duff („Burnley“) pašalintas iš aikštės

„Manchester United“ 0 - 1 „West Brom“
63' [0 - 1] J. Olsson
74' R. van Persie („Man United“) nerealizavo 11 metrų baudinio