„Man City“ futbolininkai visą rungtynių laiką daugiau kontroliavo kamuolį, tačiau progų už varžovus ypatingiau daugiau nesukūrė. Vis dėlto, 18-ą minutę į „West Ham“ vartus krito pirmasis įvartis, kai į savus vartus įsispyrė Jamesas Collinsas.

Antrasis įvartis krito taip pat pirmajame kėlinyje. 36-ą minutę Jesusas Navasas atliko perdavimą Sergio Aguero, o pastarasis nuginklavo varžovų vartininką ir padėjo galutinį tašką šiame susitikime.

70-ą minutę visas šeimininkų stadionas užgniaužęs kvapą stebėjo, kaip su neštuvais ir deguonies kauke iš aikštės išnešamas Davidas Silva. Ispanui alkūne į veidą netyčia stuktelėjo Cheikhou Kouyate.

Kitose rungtynėse Londono „Tottenham“ rezultatu 3:1 pranoko namuose žaidusius „Newcastle“ futbolininkus. Nugalėtojų gretose pasižymėjo Naceras Chadli, Christianas Eriksenas ir Harry Kane'as.

„Manchester City“ 2 – 0 „West Ham“
18' [1 – 0] J. Collins (į savus vartus)
36' [2 – 0] S. Aguero

„Newcastle“ 1 – 3 „Tottenham“
30' [0 – 1] N. Chadli
46' [1 – 1] J. Colback
53' [1 – 2] C. Eriksen
90' [1 – 3] H. Kane

20.Burnley335111726:5126

FA taurėje sužaistos antrosios pusfinalio rungtynės, kuriose ginklus tarpusavyje surėmė „Aston Villa“ ir „Liverpool“ futbolininkai.

Brendano Rodgerso auklėtiniai pirmavo, tačiau praleido du įvarčius ir buvo eliminuoti iš turnyro. 30-ą minutę Philippe'as Coutinho „raudonuosius“ išvedė į priekį, tačiau po šešių minučių rezultatą išlygino Christianas Benteke.

Lemiamas įvartis buvo pelnytas antrajame kėlinyje, kai Fabianas Delphas pasiuntė kamuolį į Simono Mignolet vartus. Per likusį laiką „Liverpool“ bandė išlyginti rezultatą, bet pergalę iškovojusi „Aston Villa“ žengė į finalą.

Jame „Aston Villa“ susigrums su Londono „Arsenal“ klubu.

Rezultatas:

„Aston Villa“ 2 – 1 „Liverpool“
30' [0 – 1] P. Coutinho
36' [1 – 1] C. Benteke
54' [2 – 1] F. Delph