Vienetų varžybų finale jis po 2 valandas ir 43 minutes trukusios kovos 7:5, 4:6, 6:3 įveikė čeką Tomašą Berdychą (ATP-8) ir tapo pirmuoju tenisininku, kuris laimėjo visus tris pirmuosius „Masters“ serijos turnyrus sezone.

Laimėjęs 52-ą turnyrą karjeroje ir ketvirtą šį sezoną N. Djokovičius kartu su pagrindiniu prizu iškovojo 1000 ATP klasifikacijos taškų bei 628 100 eurų čekį.

Pagal laimėtų „Masters“ serijos turnyrų skaičių Serbijos tenisininkas pakilo į antrą vietą, kurią dabar dalijasi su 33-ejų šveicaru Rogeriu Federeriu. Jų kraičiuose – po 23 titulus.

Pirmoje vietoje ir toliau žengia ispanas Rafelis Nadalis (ATP-5), tokiuose turnyruose triumfavęs 27 sykius.

Dvejetų varžybų nugalėtojais tapo favoritais laikyti broliai amerikiečiai Bobas ir Mike'as Bryanai, finale 7:6 (7:3), 6:1 nugalėję italus Simonę Bolellį ir Fabio Fogninį.

Brazilijos atstovė WTA serijos turnyrą laimėjo po 27-erių metų pertraukos

Kolumbijos sostinėje pasibaigusį WTA serijos „Claro Open Colsanitas“ tarptautinio moterų teniso turnyro, kurio prizų fondą sudarė 250 tūkst. JAV dolerių, vienetų varžybas laimėjo brazilė Teliana Pereira.

Pirmą kartą WTA serijos turnyro finale žaidusi 27-erių metų brazilė Teliana Pereira sekmadienį lemiamoje dvikovoje 7:6 (7:2), 6:1 įveikė Jaroslavą Švedovą iš Kazachstano ir ne tik laimėjo pirmąjį profesionalioje karjeroje turnyrą, bet ir tapo pirmąja brazile nuo 1988 metų laimėjusi WTA serijos turnyrą.

Paskutinį kartą Brazilijos tenisininkė Neige Dias WTA serijos turnyrą laimėjo 1988 metų balandį Barselonoje ir tik po penkių mėnesių po šio įvykio gimė dabartinė nugalėtoja Teliana Pereira.

Jaroslava Švedova WTA serijos turnyro finale žaidė vos antrą kartą. Pirmasis jos bandymas 2007 metų vasario 18 dieną Indijoje buvo sėkmingas.

Be pagrindinio prizo Brazilijos tenisininkei atiteko 280 įskaitinių WTA klasifikacijos taškų bei 43 tūkst. dolerių čekis.

Prisijunk prie tūkstančių sporto mėgėjų bendruomenės – tapk DELFI Sporto draugu „Facebook“, sužinok šviežiausias naujienas iš sporto arenų, dalinkis įžvalgomis ir komentarais!

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)