Vyrų daugiakovės atrankos varžybose R. Guščinas surinko 83,222 balo ir užėmė dvyliktą vietą, o T. Kuzmickas su 82,098 balo buvo 20-as.

Atrankos varžybas laimėjo praėjusių pirmenybių bronzos medalininkas ukrainietis Olegas Verniajevas (89,832 balo), aplenkęs Olegą Stepko (86,856 balo) iš Azerbaidžano ir britą Danielį Purvidą (86,731 balo).

Čempiono titulą ginantis rusas Davidas Beliavskis (85,864 balo) atrankoje liko tik šeštas.

Kitų du daugiakovės varžybose startavę Lietuvos gimnastai pasirodė pagal savo galimybes - Robertas Tvorogalas su 80,273 balo užėmė 34-ą vietą, o Vladislavas Jesaulovas su 77,981 balo liko 48-as tarp 68-ių sportininkų.

Deja, varžybose ant atskirų prietaisų Lietuvos gimnastai į finalus nepateko. Arčiausiai jų buvo R. Guščinas, užėmęs 14-ą vietą pratimuose ant arklio (14,666 balo) ir 15-ą poziciją pratimuose ant skersinio (14,233 balo).

Pratimuose ant kitų įrankių šalies rinktinės lyderis pasirodė kukliau.