„Manchester United“ futbolininkų ir gerbėjų džiaugsmas išties išskirtinis - miesto derbyje ši komanda šventė pergalė po daugiau nei dvejų metų pertraukos. 65 taškus surinkęs „United“ klubas įsitvirtino trečioje vietoje, „City“ su 61 tašku liko ketvirtas.

Mačo pradžioje aktyvesni buvo svečiai, kurie jau 8 min išsiveržė į priekį. Po gražios atakos kamuolį į tuščius vartus nukreipė Sergio Aguero.

Tačiau šeimininkai nepalūžo ir 14 min. rezultatą išlygino - pasižymėjo Ashley Youngas. Po to paties A. Youngo perdavimo 27 min. Marouane'as Fellaini savo garbanota galva dar kartą pasiuntė kamuolį į „Manchester City“ vartus.

Įpusėjus antram kėliniui „Manchester United“ ėmė triuškinti varžovus - 67 min. pasižymėjo Juanas Mata, o 74 min. - Chrisas Smallingas.

Galutinis rungtynių rezultatas buvo užfiksuotas 89 min., kai „United“ vartininką dar kartą įveikė Sergio Aguero.

Anglijos čempionato lyderė Londono „Chelsea“ komanda svečiuose 1:0 palaužė kitą sostinės komandą „Queens Park Rangers“. Pergalingą įvartį pačioje antro kėlinio pabaigoje - 88 minutę - pelnė Cescas Fabregas.

Po šios pergalės rungtynes atsargoje turintys „Chelsea“ futbolininkai surinko 73 taškus ir vėl 7 taškais lenkia antroje vietoje esantį Londono „Arsenal“ klubą.

„Manchester United“ 4-2 „Manchester City“

8' [0-1] Sergio Aguero
14' [1-1] Ashley Young
27' [2-1] Marouane Fellaini
67' [3-1] Juan Mata
74' [4-1] Chris Smalling
89' [4-2] Sergio Aguero

„Queens Park Rangers“ 0-1 „Chelsea“

88' [0-1] Cesc Fabregas