„Arsenal“ komanda mačą pradėjo aktyviai, tačiau varžovų vartų šturmas netrukus baigėsi ir iniciatyvą perėmė svečiai. „Liverpool“ futbolininkai turėjo porą puikių progų pasižymėti, tačiau jų neišnaudojo.

Pirmo kėlinio pabaiga priklausė „Arsenal“ futbolininkams, kurie per 8 min. sugebėjo pelnyti 3 įvarčius. Užmigusią Londono komandą 37 min. pažadino gynėjas Hectoras Bellerinas, kuris po puikaus prasiveržimo pasižymėjo itin tiksliu smūgiu į tolimąjį vartų kampą.

Po trijų minučių Mesutas Ozilas tiksliai atliktu baudos smūgiu dar kartą įveikė Liverpulio vartininką Simoną Mignolet.

„Emirates“ stadione susirinkusius „Arsenal“ gerbėjus 45 min. dar kartą ant kojų sukėlė Alxis Sanchezas, stipriu smūgiu pasiuntęs kamuolį į svečių vartus.

76 min. „Liverpool“ viltis atgaivino 11 m baudinį realizavęs Jordanas Hendersonas. Baudinys buvo skirtas po to, kai baudos aikštelėje H. Bellerinas pargriovė Raheemą Sterlingą.

Tačiau tos viltys baigėsi 84 min, kai už antrą geltoną kortelę iš aikštės buvo išprašytas Emre Canas.

Jau per teisėjo pridėtą laiką varžovų triuškinimą baigė „Arsenal“ puolėjas Olivier Giroud. Jis šią savaitę buvo pripažintas geriausiu praėjusio mėnesio Anglijos „Premier“ lygos futbolininku. Priminsime, kad to pačio mėnesio geriausiu treneriu tapo „kanonierių“ strategas Arsene'as Wengeras.

Po šios pergalės Londono „Arsenal“ pakilo į antrą vietą, o į trečią poziciją šoktelėjo „Manchester United“ futbolininkai. Mančesterio komanda namuose rezultatu 3:1 įveikė atsigavusią Birmingemo „Aston Villa“ ekipą.

Nugalėtojų gretose du kartus pasižymėjo Anderis Herrera, kartą kamuolį į vartus pasiuntė Wayne'as Rooney. Birmingemo klubui įvartį pelnė Christianas Benteke.

„Arsenal“ 4-1 „Liverpool“

37' [1-0] Hector Bellerin
40' [2-0] Mesut Oezil
45' [3-0] Alexis Sanchez
76' [3-1] Jordan Henderson (iš 11 m baudinio)
84' Emre Can („Liverpool“) pašalintas iš aikštės
90' [4-1] Olivier Giroud

„Manchester United“ 3-1 „Aston Villa“

43' [1-0] Ander Herrera
79' [2-0] Wayne Rooney
80' [2-1] Christian Benteke
90' [3-1] Ander Herrera

„Everton“ 1-0 „Southampton“

16' [1-0] Phil Jagielka

„Leicester City“ 2-1 „West Ham United“

12' [1-0] Esteban Cambiasso
15' David Nugent („Leicester City“) nerealizavo 11 m baudinio
32' [1-1] Cheikhou Kouyate
86' [2-1] Andy King

„Swansea City“ 3-1 „Hull City“

18' [1-0] Sung-Yueng Ki
37' [2-0] Bafetimbi Gomis
50' [2-1] Paul McShane
53' David Meyler („Hull City“) pašalintas iš aikštės
90' [3-1] Bafetimbi Gomis

„West Bromwich Albion“ 1-4 „Queens Park Rangers“

15' [0-1] Eduardo Vargas
37' [0-2] Charlie Austin
43' [0-3] Bobby Zamora
58' [1-3] Victor Anichebe
84' Youssuf Mulumbu („West Bromwich Albion“) pašalintas iš aikštės
90' [1-4] Joey Barton

„Chelsea“ 2-1 „Stoke City“

39' [1-0] Eden Hazard (iš 11 m baudinio)
44' [1-1] Charlie Adam
62' [2-1] Loic Remy