Latviai pirmavo po to, kai 30 min. saugas Aleksejus Višnakovas išbėgo vienas prieš Petrą Čechą ir jį nuginklavo, bet 90 min. Vaclavas Pilaras išlygino rezultatą – 1:1.

Kitame šios grupės mače ketvirtą pergalę iškovojo Islandijos futbolininkai, svečiuose net 3:0 (2:0) pranokę kazachus ir trumpam net pakilę į pirmą turnyro lentelės vietą (iki čekų lygiųjų – DELFI).

Islandų gretose dubliu pasižymėjo Birkiras Bjarnasonas (32 ir 90 min.), vieną tikslų smūgį pridėjo 36-erių metų veteranas Eiduras Gudjohnsenas (20 min.).

Paskutinėje šio turo A grupės dvikovoje Amsterdame Olandijos nacionalinė komanda tik 92 min. išplėšė lygiąsias su Turkija – 1:1 (0:1). Į 37 min. Burako Yilmazo pelnytą įvartį paskutinėmis rungtynių akimirkomis tolimu šūviu atsakė Wesley Sneijderis. Tiesa, po jo smūgio kamuolys dar kliudė Klaaso-Jano Huntelaro galvą.

Nepaisant išplėštų lygiųjų, pasaulio čempionato bronzininkai olandai A grupėje žengia tik treti ir nuo pirmaujančių čekų bei islandų atsilieka atitinkamai 6 ir 5 taškais.

Tik vienu tašku tenkinosi ir Italijos futbolininkai, kurie H grupės susitikime Sofijoje 2:2 (1:2) išsiskyrė lygiosiomis su Bulgarija, nors iki 84 min., kol pasižymėjo Ederas, atsilikinėjo.

Rungtynės:

A grupė

Kazachstanas 0 – 3 Islandija
20' [0 – 1] Eidur Gudjohnsen
32' [0 – 2] Birkir Bjarnason
90' [0 – 3] Birkir Bjarnason

Čekija 1 – 1 Latvija
30' [0 – 1] Aleksejs Višnakovs
90' [1 – 1] Vaclav Pilar

Olandija 1 – 1 Turkija
30' [0 – 1] Burak Yilmaz
90+2' [1 – 1] Wesley Sneijder

Izraelis 0 – 3 Velsas
45' [0 – 1] Aaron Ramsey
50' [0 – 2] Gareth Bale
77' [0 – 3] Gareth Bale

51' Eitan Tibi (Izraelis) parodyta raudona kortelė

Andora 0 – 3 Bosnija ir Hercegovina
13' [0 – 1] Edin Džeko
49' [0 – 2] Edin Džeko
62' [0 – 3] Edin Džeko

Belgija 5 – 0 Kipras
21' [1 – 0] Marouane Fellaini
35' [2 – 0] Christian Benteke
66' [3 – 0] Marouane Fellaini
67' [4 – 0] Eden Hazard
80' [5 – 0] Michy Batshuayi

Azerbaidžanas 2 – 0 Malta
4' [1 – 0] Javid Huseynov
90' [2 – 0] Dima Nazarov

Kroatija 5 – 1 Norvegija
30' [1 – 0] Marcelo Brozovič
54' [2 – 0] Ivan Perišič
65' [3 – 0] Ivica Olič
80' [3 – 1] Alexander Tettey
87' [4 – 1] Gordon Schildenfeld
90' [5 – 1] Danijel Pranjič

69' Tarik Elyounoussi (Norvegija) nerealizavo 11 m baudinio

74' Vedran Čorluka (Kroatija) parodyta raudona kortelė

Bulgarija 2 – 2 Italija
4' [0 – 1] Yordan Minev (į savo vartus)
11' [1 – 1] Ivelin Popov
17' [2 – 1] Ilijan Micanski
84' [2 – 2] Eder