Lietuvos čiuožėja B finale (dėl 5-8 vietų) 1000 m nuotolį įveikė per 1 minutę 36,587 sekundės ir, aplenkusi šiose pirmenybėse 500 m distancijoje triumfavusią kinę Kexin Fan (1:36,852), užėmė septintą vietą.

Greičiau už lietuvę B finale čiuožė tik čempionės titulą praradusi korėjietė Suk Hee Shim (1:35,963) bei rusė Sofija Prosvirnova (1:36,522).

Iki šios starto geriausias A. Sereikaitės rezultatas planetos pirmenybėse buvo aštuntoji vieta 500 m sprinto rungtyje. Jį lietuvė pasiekė šeštadienį.

1000 m nuotolyje aukso medalį iškovojo korėjietė Minejong Choi (1:32,730), sidabras atiteko britei Elisei Christie (1:32,730), bronza - pasaulio čempionei 1500 nuotolyje italei Ariannai Fontanai (1:33,903).

1500 m nuotolyje A. Sereikaitė liko 23-čia, o bendroje pasaulio čempionato įskaitoje su 3 įskaitiniais taškais užėmė aukštą dvyliktą vietą.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (19)