Dėl vietos Europos turnyruose kovojantis „Genoa“ klubas taip pat svečiuose neįveikė „Empoli“ komandos - lygiosios 1:1.

Rezultatyvios rungtynės įvyko Udinėje, kur „Udinese“ klubas rezultatu 3:2 palaužė „Torino“ ekipą. Nugalėtojų gretose pasižymėjo Antonio Di Natale, Panagiotis Kone ir Molla Wague.

Į „Serie A“ taip pat sugrįžo ant bankroto slenksčio esantis „Parma“ klubas. Sugrįžimas buvo gana sėkmingas – mače su Bergamo „Atalanta“ iškovotas taškas.

„Chievo“ 0–0 „Roma“

„Empoli“ 1–1 „Genoa“

27' [0-1] Mbaye Niang
66' [1-1] Federico Barba

„Parma“ 0–0 „Atalanta“

87' Cristian Rodriguez („Parma“) pašalintas iš aikštės

„Udinese“ 3–2 „Torino“

16' [0-1] Fabio Quagliarella
18' [1-1] Antonio Di Natale
26' [2-1] Panagiotis Kone
49' [3-1] Molla Wague
69' [3-2] Marco Benassi

„Cesena“ 0–0 „Palermo“

„Napoli“ 2–2 „Inter“

51' [1-0] Marek Hamsik
63' [2-0] Gonzalo Higuain
72' [2-1] Rodrigo Palacio
86' Henrique („Napoli“) parodyta raudona kortelė
87' [2-2] Mauro Icardi (iš 11 m baudinio)

Vokietijoje - įtikinamos „Bayer“ ir „Koln“ pergalės

Sekmadienį Vokietijos „Bundesliga“ pirmenybėse sužaistos paskutinės dvejos 24-ojo turo rungtynės. „Paderborn“ komanda namuose susigrūmė su Lėverkuzeno „Bayer“ futbolininkais. Svečiai šventė pergalę rezultatu 3:0.

Nugalėtojų gretose pirmasis pasižymėjo Kyriakos Papadopoulos. Vėliau du įvarčius „Bayer“ ekipai pelnė Son Heung-Minas.

Po šios pergalės Lėverkuzeno komanda Vokietijos čempionate pakilo į ketvirtą vietą.

Kitose rungtynėse „Koln“ futbolininkai savo žiūrovų akivaizdoje rezultatu 4:2 pranoko Frankfurto „Eintracht“ komandą.

„Paderborn“ 0–3 „Bayer“

73' [0–1] Kyriakos Papadopoulos
84' [0–2] Son Heung-Min
90' [0–3] Son Heung-Min

„Koln“ 4–2 „Eintracht“

28' [1–0] Deyverson
58' [1–1] Alexander Meier
72' [2–1] Mmarcel Risse
79' [3–1] Yuya Osako
82' [4–1] Alexander Ujah
90' Kevin Wimmer („Koln“) pašalintas iš aikštės
90' [4–2] Alexander Meier (iš 11 m baudinio)