Mačas prasidėjo greitu pirmuoju įvarčiu. Jau 5-ą min. katalonus į priekį išvedė Luisas Suarezas, pasižymėjęs po puikaus Xavi perdavimo.

Antrajame kėlinyje prasidėjo tikras įvarčių lietus. Kėlinio pradžioje pranašumą padidino Gerardas Pique, o jau 55-ą min. „Rayo Vallecano“ liko žaisti dešimtyje.

Tuo pasinaudoję Ispanijos vicečempionai spėjo pelnyti dar keturis įvarčius. Lionelis Messi 56-ąją minutę realizavo 11 m baudinį. Tiesa, argentinietis pirmuoju bandymu neįmušė, tačiau teisėjas užfiksavo taisyklių pažeidimus „Rayo“ gretose ir puolėjui suteikė dar vieną šansą.

Vėliau L. Messi dar du kartus nuginklavo varžovų vartus ir pasižymėjo „hat-tricku“. Šie trys įvarčiai L. Messi pavardę įrašė į Ispanijos futbolo rekordų knyga. Jis tapo daugiausiai „hat-trickų“ (24) „Primera“ pirmenybėse pelniusiu žaidėju. Cristiano Ronaldo sąskaitoje 23 „hat-trickai“.

Iš viso rungtyniaudamas Ispanijoje Lionelis 3 įvarčius į varžovų vartus per vieną mačą įmušęs jau 32-ą kartą. Jis aplenkė legendinį Telmo Zarrą ir tapo absoliučiu rekordininku. C. Ronaldo iš viso Ispanijoje turi 27 „hat-trickus“.

80-ą min. varžovams iš Madrido pavyko sušvelninti rezultatą, tačiau galutinį tašką šiame susitikime mačo pabaigoje padėjo L. Suarezas.

Po pergalės „Barcelona“ su 62 taškais pakilo į pirmą vietą Ispanijos čempionate. Šeštadienį pralaimėjęs Madrido „Real“ klubas po ilgos pertraukos prarado lyderio poziciją ir dabar atsilieka vienu tašku.

Du taškus prarado trečią vietą užimantis Madrido „Atletico“ klubas, namuose lygiosiomis 1:1 sužaidęs su „Valencia“ ekipa.

„Barcelona“ 6–1 „Rayo Vallecano“

5' [1–0] Luis Suarez
49' [2–0] Gerard Pique
55' Tito („Rayo Vallecano“) pašalintas iš aikštės
56' [3–0] Lionel Messi (iš 11 m baudinio)
63' [4–0] Lionel Messi
68' [5–0] Lionel Messi
80' Daniel Alves („Barcelona“) pašalintas iš aikštės
80' [5–1] Alberto Bueno (iš 11 m baudinio)
90' [6–1] Luis Suarez

„Real Sociedad“ 1-0 „Espanyol“

38' [1-0] Sergio Canales

„Villarreal“ 4-1 „Celta Vigo“

41' [1-0] Giovani dos Santos
45' [2-0] Mateo Pablo Musacchio
50' [2-1] Augusto Fernandez
73' [3-1] Luciano Dario Vietto
84' [4-1] Gerard Moreno

„Atletico Madrid“ 1-1 „Valencia“

33' [1-0] Koke
78' [1-1] Shkodran Mustafi
90' Javi Fuego („Valencia“) pašalintas iš aikštės

Prancūzijos futbolo čempionato lyderiu tapo „Lyon“ klubas

Prancūzijos futbolo čempionate sekmadienį sužaisti trys mačai. Pirmą vietą susigrąžino „Lyon“ futbolininkai, išvykoje rezultatu 5:1 sutriuškinę „Montpellier“ komandą.

57 taškus surinkusi Liono komanda tašku aplenkė į antrą poziciją smuktelėjusią čempionę „Paris Saint Germain“ komandą.

„Saint Etienne“ 2-0 „Lorient“

67' Ibrahim Didier Ndong („Lorient“) pašalintas iš aikštės
74' [1-0] Yohan Mollo
90' [2-0] Max-Alain Gradel

„Guingamp“ 0-1 „Lille“

51' [0-1] Nolan Roux

„Montpellier“ 1-5 „Lyon“

6' [1-0] Lucas Barrios
30' [1-1] Alexandre Lacazette (iš 11 m baudinio)
40' [1-2] Nabil Fekir
72' [1-3] Nabil Fekir
81' Lucas Barrios („Montpellier“) neįmušė 11 m baudinio
90' [1-4] Corentin Tolisso
90' [1-5] Alexandre Lacazette