Hiroshi Kiyotake 25 min. išvedė „Hannover“ ekipą į priekį, tačiau jau po trijų minučių Xabi Alonso rezultatą išlygino. Antrajame kėlinyje „Bayern“ pergalę garantavo du Thomaso Mullerio įvarčiai.

Kitose rungtynėse Dortmundo „Borussia“ komanda išvykoje susitiko su „Hamburger SV“ ekipa. Jurgeno Kloppo auklėtiniai turėjo daugiau progų, tačiau dvikova baigėsi be įvarčių ir „geltonai juodi“ po keturių pergalių iš eilės prarado taškus.

Svarbius taškus kovoje dėl pirmos vietos prarado „Wolfsburg“ klubas, išvykoje minimaliu skirtumu 0:1 nusileidęs „Augsburg“ komandai. Po pralaimėjimo nuo pirmojo vietoje esančio „Bayern“ klubo „Wolfsburg“ jau atsilieka 11 taškų.

„Hannover“ 1–3 „Bayern“

25' [1–0] Hiroshi Kiyotake
28' [1–1] Xabi Alonso
61' [1–2] Thomas Muller (iš 11 m baudinio)
72' [1–3] Thomas Muller

„Hamburger SV“ 0–0 „Borussia“

„Augsburg“ 1–0 „Wolfsburg“

63' Tobias Wernet („Augsburg“) nerealizavo 11 m baudinio
63' [1–0] Dominik Kohr

„Freiburg“ 0-1 „Werder Bremen“

35' [0-1] Franco Di Santo

„Schalke 04“ 3-1 „Hoffenheim“

12' [1-0] Christian Fuchs
41' [2-0] Max Meyer
54' [3-0] Max Meyer
73' [3-1] Kevin Volland

„Mainz 05“ 2-2 „Borussia Moenchengladbach“

27' [0-1] Raffael
67' [0-2] Raffael
73' [1-2] Johannes Geis
77' [2-2] Shinji Okazaki