Lygos lyderiai į priekį išsiveržė jau trečiąją minutę, kai po Nabilio Fekiro perdavimo nuo kampinio gairelės įvartį pelnė Corentinas Tolisso. Vis dėlto, antrasis svečiams toks sėkmingas nebuvo.

Po pertraukos „Lille“ futbolininkai vos per 4 minutes sugebėjo pasižymėti dukart bei užsitikrinti tris taškus. Iš pradžių po sienelės Marcosu Lopesu kamuolį į vartus pasiuntė Idrissa Gana Gueye, o beveik iškart po to pergalingą įvartį įmušė pats Lopesas.

„Lyon“ po šios nesėkmės gali prarasti pirmąją „Ligue 1“ pozicija, nes čempiono titulą ginantis „Paris Saint-Germain“ dabar atsilieka tik dviem taškais. Kita vertus, Laurento Blanco auklėtinių rytoj laukia puikią formą demonstruojančios „Monaco“ vienuolikės iššūkis.

Kitame stadione pergalę iš rankų išleido „Saint Etienne“ komanda. Christophe'o Galtierio auklėtiniai po Maxo-Alainio Gradelio realizuoto 11 metrų baudinio pirmojo kėlinio pabaigoje prieš „Toulouse“ pirmavo 1-0, tačiau 88-ąją minutę varžovams tašką išplėšė Jeanas-Danielis Akpa-Akpro.

„Lille“ 2 – 1 „Lyon“
3' [0 – 1] Corentin Tolisso
57' [1 – 1] Idrissa Gana Gueye
60' [2 – 1] Marcos Lopes

„Bordeaux“ 1 – 1 „Reims“
18' [1 – 0] Isaac Kiese Thelin
32' [1 – 1] Gaetan Charbonnier

„Lens“ 0 – 1 „Rennes“
36' [0 – 1] Abdoulaye Doucoure

„Lorient“ 2 – 0 „Bastia“
16' [1 – 0] Francois Bellugou
85' [2 – 0] Gianni Bruno

„Metz“ 1 – 2 „Evian“
29' [0 – 1] Johan Carraso (į savus vartus)
45' [1 – 1] Bouna Sarr
73' [1 – 2] Gilles Sunu

„Toulouse“ 1 – 1 „Saint Etienne“
45' [0 – 1] Max-Alain Gradel (iš 11 metrų baudinio)
88' [1 – 1] Jean-Daniel Akpa-Akpro

„Borussia“ laimėjo ketvirtą kartą iš eilės

Vokietijos „Bundesliga“ pirmenybėse sužaistos šešerios XXIII turo rungtynės. Dortmundo „Borussia“ namuose susitiko su Gelzenkircheno „Schalke“. Sparčiai į savo geriausią sporinę formą sugrįžtanti „geltonai juodų“ ekipa rezultatu 3:0 nugalėjo Roberto Di Matteo auklėtinius.

Nugalėtojų gretose pasižymėjo Pierre'as-Emerickas Aubameyangas, Henrikhas Mkhitaryanas ir Marco Reusas. „Borussia“ visą rungtynių laiką dominavo, tačiau pirmą įvartį jiems pavyko pelnyti tik 78-ą minutę.

Po pergalės Jurgeno Kloppo vadovaujama komanda Vokietijos pirmenybėse pakilo jau į dešimtą poziciją, o „Schalke“ išliko penktoje vietoje.

Kitose rungtynėse Lėverkuzeno „Bayer“ minimaliu skirtumu palaužė „Freiburg“, taip pat pergales iškovojo Berlyno „Hertha“, Frankfurto „Eintracht“ ir „Hoffenheim“ ekipos.

„Borussia“ 3 – 0 „Schalke“
78' [1 – 0] Pierre-Emerick Aubameyang
79' [2 – 0] Henrikh Mkhitaryan
86' [3 – 0] Marco Reus

„Bayer“ 1 – 0 „Freiburg“
33' [1 – 0] Simon Rolfes

„Hannover“ 1 – 1 „Stuttgart“
52' [0 – 1] Christian Gentner
70' [1 – 1] Lars Stindl
90' Martin Harnik („Stuttgart“) gavo raudoną kortelę
90' Lars Stindl („Hannover“) gavo raudoną kortelę – antra geltona

„Hoffenheim“ 2 – 0 „Mainz“
55' [1 – 0] Kevin Volland
76' [2 – 0] Eugen Polanski

„Hertha“ 1 – 0 „Augsburg“
88' [1 – 0] Salomon Kalou

„Eintracht“ 2 – 1 „Hamburger“
12' [1 – 0] Alexander Meier (iš 11 metrų baudinio)
45' [1 – 1] Zoltan Stieber
54' [2 – 1] Alexander Meier
64' Matthias Ostrzolek („Hamburger“) gavo raudoną kortelę – antra geltona
90+2' Alexander Meier („Eintracht“) nerealizavo 11 metrų baudinio