15-ąją min. „Crystal Palace“ į priekį išvedė Fraizeris Campbellas.

Antrajame kėlinyje „raudonieji“ atsiteisė ir 49-ą min. rezultatą išlygino Danielis Sturridge'as. Lemiamas įvartis buvo pelnytas po 9 minučių, kai varžovų vartininką nuginklavo Adamas Lallana.

Šeštadienį iš kovos dėl trofėjaus buvo priversti pasitraukti dar du Anglijos „Premier“ futbolo lygos klubai. „West Bromwitch Albion“ namuose net 4:0 sutriuškino Londono „West Ham United“ klubą. Išvykoje suklupo ir „Stoke City“ futbolininkai, rezultatu 1:4 nusileidę „Blackburn Rovers“ komandai.

Dar vieneriose rungtynėse, kuriose santykius aiškinosi žemesnės lygos „Derby County“ ir „Reading“ klubai, pergalę rezultatu 2:1 iškovojo svečiuose žaidusi Redingo komanda.

„Crystal Palace“ 1–2 „Liverpool“

15' [1–0] FraizerCampbell
49' [1–1] Daniel Sturridge
58' [1–2] Adam Lallana

„West Bromwich Albion“ 4-0 „West Ham United“

20' [1-0] Brown Ideye
42' [2-0] James Morrison
57' [3-0] Brown Ideye
70' Morgan Amalfitano („West Ham United“) pašalintas iš aikštės
72' [4-0] Saido Berahino

„Blackburn Rovers“ 4-1 „Stoke City“

10' [0-1] Peter Crouch
36' [1-1] Joshua King
45' Geoff Cameron („Stoke City“) pašalintas iš aikštės
45' [2-1] Rudy Gestede (iš 11 m baudinio)
51' [3-1] Joshua King
55' [4-1] Joshua King

„Derby County“ 1-2 „Reading“

39' Stephen Warnock („Derby County“) pašalintas iš aikštės
52' [0-1] Hal Robson-Kanu
60' [1-1] Darren Bent
81' [1-2] Aiyegbeni Yakubu