Vienetų varžybų šešioliktfinalyje šeštoji raketė kolumbietis Santiago Giraldo 7:5, 7:6 (7:4) nugalėjo belgą Kimmerį Coppejansą, septintas pagal reitingą ispanas Fernando Verdasco 6:2, 6:3 sutriuškino argentinietį Maximo Gonzalezą, o aštuntas pagal skirstymą slovakas Martinas Kližanas 5:7, 6:3, 7:5 privertė pasiduoti korto šeimininką Thomazą Belluccį.

Į vienetų varžybų aštuntfinalį antradienį taip pat iškopė serbas, olandas, brazilas ir trys argentiniečiai.

Dušan Lajovič (Serbija) – Pablo Andujar (Ispanija) 3:6, 6:3, 6:2;

Thiemo de Bakker (Olandija) – Juan Monaco (Argentina) 6:7 (5:7), 7:6 (7:4), 6:4;

Joao Souza (Brazilija) – Pablo Carreno (Ispanija) 6:2, 7:6 (8:6);

Facundo Bagnis (Argentina) – Federico Delbonis (Argentina) 6:3, 2:6, 6:4;

Diego Schwartzman (Argentina) – Paolo Lorenzi (Italija) 7:5, 6:4;

Carlos Berlocq (Argentina) – Guido Pella (Argentina) 6:4, 7:6 (7:4).

Kartu su pagrindiniu prizu vienetų varžybų nugalėtojui atiteks 250 ATP reitingo taškų bei 80 850 dolerių čekis.

Memfyje įsibėgėja ATP turnyras

Memfyje, Tenesio valstijoje (JAV), tęsiasi ATP serijos „Memphis Open“ tarptautinis vyrų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 659 tūkst. JAV dolerių.

Vienetų varžybų šešioliktfinalyje penktoji raketė bei praėjusių metų turnyro finalininkas kroatas Ivo Karlovičius 7:6 (9:7), 6:3 nugalėjo slovaką Lukašą Lacko, šeštas pagal reitingą amerikietis Steve'as Johnsonas 6:3, 6:3 įveikė serbą Filipą Krajinovičių, o korto šeimininkas Samas Querrey 4:6, 6:2, 6:1 privertė pasiduoti septintąjį pagal skirstymą vokietį Benjaminą Beckerį.

Antradienį vienetų varžybų aštuntfinalio dalyviais taip pat tapo trys JAV tenisininkai bei du Australijos atstovai.

Denis Kudla (JAV) – Thanasi Kokkinakis (Australija) 6:3, 6:4;

Austin Krajiček (JAV) – Michail Kukuškin (Kazachstanas) 6:2, 6:7 (3:7), 7:6 (10:8);

Ryan Harrison (JAV) – Malek Jaziri (Tunisas) 7:6 (7:3), 7:6 (7:1);

Bernard Tomič (Australija) – Igor Sijsling (Olandija) 4:6, 6:3, 6:2;

Samuel Groth (Australija) – Lu Yen-Hsun (Taivanas) 6:4, 6:3.

Be pagrindinio prizo vienetų varžybų nugalėtojui atiteks 250 ATP klasifikacijos taškų ir 106 565 dolerių čekis.

Po 7 metų pertraukos atnaujintas WTA turnyras Belgijoje

Antradienį Antverpene, Belgijoje, prasidėjo po septynerių metų pertraukos atnaujintas WTA serijos „BNP Paribas Fortis Diamond Games“ moterų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 731 tūkst. JAV dolerių.

Pergale vienetų varžybas pradėjo vienintelė pirmąją dieną žaidusi pirmojo aštuntuko žaidėja septintoji pagal skirstymą prancūzė Alize Cornet, 1:6, 6:2, 7:5 įveikusi šveicarę Belindą Benčič.

Kituose pirmosios dienos mačuose pergales iškovojo vokietės Annika Beck ir Mona Barthel, čekė Barbora Zahlavova Strycova, belgė Alison Van Uytvanck bei italė Francesca Schiavone.

Annika Beck (Vokietija) – Karin Knapp (Italija) 6:3, 6:1;

Mona Barthel (Vokietija) – Klaartje Liebens (Belgija) 6:2, 6:0;

Barbora Zahlavova Strycova (Čekija) – Yanina Wickmayer (Belgija) 6:2, 6:2;

Alison Van Uytvanck (Belgija) – Magdalena Rybarikova (Slovakija) 6:2, 6:3;

Francesca Schiavone (Italija) – Klara Koukalova (Čekija) 6:3, 6:1.

Turnyro nugalėtojai kartu su pagrindiniu prizu atiteks ir 470 WTA reitingo taškų bei 100 tūkst. eurų čekis.