Tai penkta Londono klubo pergalė iš eilės Anglijos čempionate ir Anglijos FA taurės turnyre.

Pirmą rungtynių įvartį jau 8 min. pelnė vienas prieš varžovų vartininką iššokęs Olivier Giroud. Tačiau daugiau pirmajame kėlinyje įveikti „Aston Villa“ gynybos „kanonieriams“ nepavyko.

56 min. Mesutas Ozilas rezultatą padvigubino, o 64 min. kamuolį į vartus pasiuntė metus dėl sunkios traumos nežaidęs Theo Walcottas. 75 min. Santi Cazorla realizavo 11 m baudinį, o varžovų iš Birmingemo triuškinimą jau per teisėjo pridėtą laiką baigė Hectoras Bellerinas. Pirmą savo įvartį „Arsenal“ komandai pelnęs jaunasis gynėjas pasižymėjo tiksliu tolimu smūgiu - kamuolys į vartų tinklą pateko atsimušęs į virpstą.

Kitose sekmadienio rungtynėse gan netikėtą pralaimėjimą patyrė ketvirtą vietą užimanti „Southampton“ komanda, namuose rezultatu 0:1 pralaimėjusi „Swansea City“ komandai.

Pergalingą įvartį svečiams 83 min. puikiu tolimu smūgiu pelnė Jonjo Shelvey. 89 min. iš aikštės buvo pašalintas „Southampton“ futbolininkas Ryanas Bertrandas.

„Arsenal“ 5-0 „Aston Villa“

8' [1-0] Olivier Giroud
56' [2-0] Mesut Ozil
64' [3-0] Theo Walcott
75' [4-0] Santi Cazorla (iš 11 m baudinio)
90' [5-0] Hector Bellerin

„Southampton“ 0-1 „Swansea City“

83' [0-1] Jonjo Shelvey
89' Ryan Bertrand („Southampton“) parodyta raudona kortelė

Vokietijos čempionate - Brėmeno „Werder“ ir „Augsburg“ klubų pergalės

Vokietijos „Bundesliga“ futbolo čempionate sekmadienį dvejomis rungtynėmis baigėsi 18-o turo kovos. Brėmeno „Werder“ klubas namuose rezultatu 2:0 įveikė Berlyno „Hertha“ ekipą. Abu įvarčius nugalėtojams pelnė Franco Di Santo.

Kitose rungtynėse pergalę taip pat iškovojo namuose žaidusi komanda. „Augsburg“ futbolininkai rezultatu 3:1 įveikė „Hoffenheim“ klubą.

„Werder Bremen“ 2-0 „Hertha Berlin“

43' [1-0] Franco Di Santo
69' [2-0] Franco Di Santo

„Augsburg“ 3-1 „Hoffenheim“

39' [1-0] Halil Altintop
42' [2-0] Tobias Werner
45' [2-1] Roberto Firmino
90' [3-1] Raul Marcelo Bobadilla