Londono „Arsenal“ futbolininkai Braitone žaidė su antros lygos „Brighton & Hove Albion“ komanda ir ją įveikė rezultatu 3:2 (2:0).

Svečiai iš sostinės džiūgavo jau antrą mačo minutę, kuomet tiksliu smūgiu pasižymėjo Theo Walcottas. Po 22 minučių rezultatą padvigubino Mesutas Ozilas.

Po pertraukos šeimininkams pavyko sušvelninti atsilikimą, bet jau po 9 minučių „status quo“ sugrąžino Tomašas Rosicky.

Braitono ekipos žaidėjai rankų nenuleido ir toliau kibo galingiems varžovams į atlapus. Ir jų pastangos atsipirko – 76-ą minutę skirtumą sumažino bei intrigą atkūrė Samas Baldockas.

Vis tik per likusį laiką staigmenos pateikti jiems nepavyko ir į turnyro aštuntfinalį žengė Arsene'o Wengero auklėtiniai.

„Bristol City“ (III) 0 - 1 „West Ham United“ (I)***
81' [0 - 1] Diafra Sakho

„Aston Villa“ (I)*** 2 - 1 „AFC Bournemouth“ (II)
50' [1 - 0] Carles Gil
70' [2 - 0] Andreas Weimann
90+3' [2 - 1] Callum Wilson

„Brighton & Hove Albion“ (II) 1 - 3 „Arsenal“ (I)***
2' [0 - 1] Theo Walcott
24' [0 - 2] Mesut Ozil
50' [1 - 2] Chris O'Grady
59' [1 - 3] Tomaš Rosicky