Tai buvo antrosios komandų tarpusavio rungtynės. Pirmosiose 7:4 taip pat stipresni buvo kauniečiai.

Šioje dvikovoje Vilniaus klubas tvirtai siekė revanšo ir tai įrodė jau pirmą rungtynių minutę išsiveržęs į priekį.

Pasak pranešimo, kauniečiai po Remigijaus Guogos įvarčio daugumoje rezultatą išlygino, tačiau po pusės minutės „Ober-Haus“ vėl buvo priekyje – 2:1.

Antrajame kėlinyje Kauno klubas pelnė keturis įvarčius be atsako. Labiausiai prie kauniečių spurto – trimis įvarčiais – šiame kėlinyje prisidėjo Dovydas Streckis.

Trečiajame kėlinyje vilniečiai stengėsi bent kiek sušvelninti rezultatą, tačiau dar vienas R.Guogos įvartis, šįkart mažumoje, nubraukė visas sostinės klubo viltis:

„Ober-Haus“ – „Baltų ainiai“ 2:7 (2:1, 0:4, 0:2).

„Ober-Haus“: I. Romaškevičius, S. Lynikas po 1 įvartį.

„Baltų ainiai“: D. Streckis 4, R. Guoga 2, M. Krikštanaitis 1 įvartis.

Septynių komandų turnyre su 33 taškais pirmauja čempionės titulą ginanti Kaliningrado „Delovaja Rus“ (Rusija) ekipa, trečioje pozicijoje – Elektrėnų „Lokių-Poseidono“ (25 taškai) komanda.

Atvirojo Lietuvos ledo ritulio čempionato turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Kaliningrado „Delovaja Rus“ 12 10 1 1 0 80:37 33
2. Kauno „Baltų ainiai“ 16 8 2 0 6 80:70 28
3. Elektrėnų „Lokiai-Poseidonas“ 12 8 0 1 3 65:51 25
4. Juodupės „Juodupė“ 14 5 1 1 7 58:63 18
5. Rokiškio „Rokiškis“ 14 4 0 2 8 59:81 14
6. Vilniaus „Ober-Haus“ 13 3 1 0 9 58:75 11
7. Vilniaus „Hockey Punks“ 12 2 1 1 7 40:63 9