„Chelsea“ ekipa namuose rezultatu 2:0 įveikė nesenai su treneriu Alanu Pardew atsisveikinusią „Newcastle United“ komandą. Beje, būtent „Newcastle United“ futbolininkai pirmo rato rungtynėse namuose „išrašė“ „Chelsea“ komandai pirmą pralaimėjimą šiame čempionate.

Londono klubui pirmą įvartį pačioje pirmo kėlinio pabaigoje pelnė Oscaras. 59 min. po to paties Brazilijos rinktinės saugo perdavimo pasižymėjo „Chelsea“ puolimo lyderis Diego Costa.

49 taškus surinkę Londono „Chelsea“ futbolininkai dabar dviem taškais lenkia nugalėtojos titulą ginančią „Manchester City“ komandą. Ši išvykoje nesugebėjo įveikti keturių pralaimėjimų seriją nutraukusios Liverpulio „Everton“ ekipos - lygiosios 1:1.

Mančesterio komanda į priekį išsiveržė 74 mačo minutę, kai „Everton“ gynybą pralaužė Fernandinho. Tačiau jau po keturių minučių rezultatą išlyginti Stevenas Naismithas.

Pirmieji į aikštę šeštadienį išbėgo „Sunderland“ ir „Liverpool“ klubų futbolininkai. Pergalę rezultatu 1:0 iškovojo svečiuose žaidusi Liverpulio komanda.

Pergalingą įvartį jau devintą mačo minutę pelnė Lazaras Markovičius, pasižymėjęs po Fabio Borini perdavimo. Tai pirmas serbo L. Markovičiaus įvartis Anglijos pirmenybėse.

Lazaras Markovičius muša įvartį

„Liverpool“ klubas beveik visą antrą kėlinį turėjo kiekybinę persvarą. 49 min. iš aikštės už antrą geltoną kortelę buvo išprašytas „Sunderland“ futbolininkas Liamas Bridcuttas.

Nepaisant to, „Sunderland“ ekipa rezultato vos neišlygino. 52 min. galingu smūgiu iš toli svečių vartų skersinį sudrebino Adamas Johnsonas - kamuolys atšoko visai prie vartų linijos. Kiekybinę persvarą turėję „Liverpool“ futbolininkai jokių pavojingų progų nesukūrė.

„Newcastle United“ palikęs Alanas Pardew paskutinėse šeštadienio rungtynėse šventė pergalę. Jo vadovaujama Londono „Crystal Palace“ ekipa savo aikštėje rezultatu 2:1 nugalėjo kitą sostinės komandą „Tottenham Hotspur“.

„Chelsea“ 2-0 „Newcastle United“

43' [1-0] Oscar
59' [2-0] Diego Costa

„Everton“ 1-1 „Manchester City“

74' [0-1] Fernandinho
78' [1-1] Steven Naismith

„Sunderland“ 0-1 „Liverpool“

9' [0-1] Lazar Markovic
49' Liam Bridcutt („Sunderland“) pašalintas iš aikštės

„Burnley“ 2-1 „Queens Park Rangers“

12' [1-0] Scott Arfield
33' [1-1] Charlie Austin
37' [2-1] Danny Ings

„Leicester City“ 1-0 „Aston Villa“

45' [1-0] Paul Konchesky
90' Matthew James („Leicester City“) parodyta raudona kortelė
90' Ciaran Clark („Aston Villa“) parodyta raudona kortelė

„Swansea City“ 1-1 „West Ham United“

43' [0-1] Andy Carroll
74' [1-1] Mark Noble (į savus vartus)

„West Bromwich Albion“ 1-0 „Hull City“

77' [1-0] Saido Berahino

„Crystal Palace“ 2-1 „Tottenham Hotspur“

49' [0-1] Harry Kane
69' [1-1] Dwight Gayle (iš 11 m baudinio)
80' [2-1] Jason Puncheon