Jis namuose, 14,9 tūkst. žiūrovų akivaizdoje, po baudinių serijos 3:2 (2:0, 0:1, 0:1, 0:0, 1:0) įveikė trečią vietą Rytų konferencijoje užimančią Tampos „Lightning“ (44 taškai) ekipą ir nutraukė penkių iš eilės pralaimėjimų seriją.

Tai buvo vos trečioji Naujojo Džersio ekipos pergalė per paskutiniąsias devynerias rungtynes, o 36-erių metų lietuvis dėl kojos traumos praleido jau šeštą iš eilės savo klubo susitikimą.

Šeimininkai po tikslių Adamo „Henrique's (03:01) ir Patriko Eliašo (15:17) smūgių pirmavo 2:0, tačiau antrajame kėlinyje Stevenas Stamkosas (34:55) sušvelnino, o Nikita Kučerovas (59:19) trečiojo kėlinio pabaigoje ir išlygino rezultatą.

Pergalingą baudinį realizavo Patrikas Eliašas (65:00).

Pirmą pergalę šiame sezone su komanda iškovojęs „Devils“ vartininkas Keithas Kinkaidas atrėmė 26 varžovų smūgius iš 28, o svečių vartus gynęs Jevgenijus Nabokovas atrėmė 16 metimų iš 18.