Kelmėje vykusiose rungtynėse nuo pat pradžių dominavo Lietuvos čempionai „Elgos-Master Idea-SM Dubysa“ tinklininkai, nesunkiai laimėję pirmus du setus. Intriga atsirado tik trečiajame sete, kuomet audringai palaikomas vietos sirgalių, „Antivis-Etovis“ panaikino 6 taškų deficitą ir išlygino rezultatą (18:18), o vėliau įgijo ir nedidelę persvarą 21:20. Tačiau po šiauliečių trenerio Modesto Strockio paprašytos minutės pertraukėlės „Elga-Master Idea“ užtikrintai sužaidė seto pabaigą ir laimėjo trečią setą 25:22.

Kelmės „Antivis-Etovis“, sezoną pradėjęs be būrio į kitus Lietuvos bei užsienio klubus išvykusių pajėgiausių žaidėjų, prieš šias rungtynes dar labiau nukraujavo. Traumuotas yra komandos lyderis Lukas Každailis, operacijos laukia ir jaunasis puolėjas Edgaras Bartkus. Tokia situacija privertė kelmiškių vyriausiąjį trenerį Ramūną Barauskį griebtis nestandartinių sprendimų - pagrindiniam gynybos ramsčiui, laisvajam gynėjui Gilbertui Kerpei teko žaisti puolime.

Po pergalės į pirmą turnyrinės lentelės vietą pakilo Šiaulių „Elga-Master Idea-SM Dubysa“ (12 tšk.). Tiek pat taškų turi ir Kelmės „Antivis-Etovis“, tačiau kelmiškiai yra sužaidę vieneriomis rungtynėmis daugiau. Toliau rikiuojasi Marijampolės „Sūduva“ (10 tšk.), „Raseiniai-Norvelita“ (8 tšk.), Vilniaus „FV/LJR-SM Tauras“ (0 tšk.).