Visuose turnyruose, kuriuose žaidžia, Madrido „Real“ futbolininkai dabar yra iškovoję jau 18 pergalių iš eilės. To šlovingoje „karališkojo“ klubo istorijoje dar nėra buvę.

Rezultatyvumo rekordus toliau gerina ir Madrido klubo lyderis Cristiano Ronaldo, šiame mače pelnęs visus tris įvarčius. 36 min. jis realizavo 11 m baudinį, o vėliau pasižymėjo 65 ir 81 min.

C. Ronaldo Ispanijos čempionate jau pelnė 23 įvarčius. Ispanijos pirmenybėse portugalas taip pat pasižymėjo 23-iu „hat-tricku“ ir pagal šį rodiklį aplenkė futbolo legendas Alfredo Di Stefano ir Telmo Zarrą.

„Real“ dabar turi 36 taškus ir keturiais taškais lenkia į antrą vietą pakilusį Madrido „Atletico“ klubą.

Čempiono titulą ginantis Madrido „Atletico“ išvykoje rezultatu 2:0 nugalėjo „Elche“ futbolininkus. 16 min. pirmą susitikimo įvartį pelnė Jose Gimenezas, o pergalę 53 min. įtvirtino Mario Mandžukičius.

„Real Madrid“ 1-0 „Celta Vigo“

36' [1-0] Cristiano Ronaldo (iš 11 m baudinio)
65' [2-0] Cristiano Ronaldo
81' [3-0] Cristiano Ronaldo

„Elche“ 0-2 „Atletico Madrid“

16' [0-1] Jose Gimenez
53' [0-2] Mario Mandzukic

„Athletic Bilbao“ 0-1 „Cordoba“

23' [0-1] Nabil Ghilas

„Deportivo La Coruna“ 0-1 „Malaga“

12' Ivan Cavaleiro („Deportivo La Coruna“) nerealizavo 11 m baudinio
22' [0-1] Sergi Darder

Italijos futbolo čempionate - stebuklingas „Roma“ klubo išsigelbėjimas

Šeštadienį Italijoje tęsėsi „Serie A“ keturioliktasis turas. Pirmajame dienos mače antrą vietą užimantis „Roma“ klubas namuose lygiosiomis 2:2 sužaidė su „Sassuolo“ komanda.

Simone Zaza pirmajame kėlinyje du kartus pasiuntė kamuolį į „Roma“ vartus. Sostinės klubo padėtis dar labiau komplikavosi antro kėlinio pradžioje, kai iš aikštės buvo išvytas Daniele De Rossi.

Tačiau „Roma“ sugebėjo pelnyti tašką - du kartus pasižymėjo Ademas Ljajičius. Išlyginamąjį įvartį jis pelnė jau per teisėjo pridėtą laiką.

„Roma“ ekipai nepavyko pasinaudoti tuo, jog penktadienį du taškus prarado lyderis Turino „Juventus“ klubas. Pirmaujančias Turino ir Romos ekipas ir toliau skiria trys taškai.

Rezultatas:

„Roma“ 2–2 „Sassuolo“

15' [0-1] Simone Zaza
18' [0-2] Simone Zaza
51' Daniele De Rossi („Roma“) pašalintas iš aikštės
78' [1-2] Adem Ljajič (iš 11 metrų baudinio)
90' [2-2] Adem Ljajič
90' Sime Vrsaljko („Sassuolo“) pašalintas iš aikštės

„Torino“ 2-2 „Palermo“

16' [0-1] Luca Rigoni
36' [1-1] Josef Martinez
44' [1-2] Paulo Dybala
64' [2-2] Kamil Glik