„Real“ svečiuose 1:0 (1:0) įveikė FC „Basel“ ir be konkurencijos tapo B grupės nugalėtojais. C. Ronaldo įvartį įmušė 35 min. po puikaus Karimo Benzemos perdavimo. Tai buvo jau 71-as portugalo įvartis UEFA Čempionų lygos turnyre. Lionelio Messio sąskaitoje jų – 74-i.

Beje, antro kėlinio pabaigoje į stadioną įsiveržė net keli šeimininkų fanai ir privertė padirbėti apsauginius.

FC „Liverpool“ futbolininkai išvykoje išleido pergalę iš savo rankų ir sužaidė lygiosiomis 2:2 (2:1) su Razgrado „Ludogorec“ ekipa bei liko trečioje turnyro lentelės vietoje. Tiesa, anglus paskutinio turo mače su šveicarais dar gali išgelbėti pergalė.

Trys tikslūs Mario Mandžukičiaus šūviai leido praėjusio sezono finalininkei Madrido „Atletico“ komandai savo aikštėje net 4:0 (2:0) sutriuškinti Pirėjo „Olympiakos“ ir anksčiau laiko žengti į aštuntfinalį.

Prie jo priartėjo ir Italijos čempionas Turino „Juventus“, Švedijoje 2:0 (0:0) nugalėjęs FF „Malmo“ kolektyvą.

Yayos Songos ir Alexio Sanchezo įvarčiai padėjo Londono „Arsenal“ pasiekti revanšą 2:0 (1:0) prieš Dortmundo „Borussią“ ir taip pat patekti tarp 16-os stipriausių šio sezono Europos komandų.

Rungtynės:

A grupė

Madrido „Atletico“ 4 – 0 Pirėjo „Olympiakos“
9' [1 – 0] Raul Garcia
38' [2 – 0] Mario Mandžukič
62' [3 – 0] Mario Mandžukič
65' [4 – 0] Mario Mandžukič

FF „Malmo“ 0 – 2 Turino „Juventus“
49' [0 – 1] Fernando Llorente
88' [0 – 2] Carlos Tevez

89' Erik Johansson (FF „Malmo“) parodyta raudona kortelė

1Atletico540114:312
3Juventus53027:49
2Olympiakos52036:116
4Malmo FF51042:113

B grupė

FC „Basel“ 0 – 1 Madrido „Real“
35' [0 – 1] Cristiano Ronaldo

Razgrado „Ludogorec“ 2 – 2 FC „Liverpool“
3' [0 – 1] Dani Abalo
8' [1 – 1] Rickie Lambert
37' [1 – 2] Jordan Henderson
88' [2 – 2] Georgi Terziev

1Real550012:215
2Basel52036:76
3FC Liverpool51134:84
4PFC Ludogorec51135:104

C grupė

Lėverkuzeno „Bayer“ 0 – 1 AS „Monaco“
72' [0 – 1] Lucas Ariel Ocampos

Sankt Peterburgo „Zenit“ 1 – 0 Lisabonos „Benfica“
79' [1 – 0] Danny

90+2' Luisao („Benfica“) parodyta raudona kortelė

1Bayer53027:49
2Monaco52212:18
3Zenit52124:47
4Benfica51132:64

D grupė

Londono „Arsenal“ 2 – 0 Dortmundo „Borussia“
2' [1 – 0] Yaya Sanogo
57' [2 – 0] Alexis Sanchez

Briuselio „Anderlecht“ 2 – 0 Stambulo „Galatasaray“
44' [1 – 0] Chancel Mbemba Mangulu
86' [2 – 0] Chancel Mbemba Mangulu

83' Selcuk Inan („Galatasaray“) parodyta raudona kortelė