Kitame E grupės susitikime anglai Londono „Wembley“ stadione 3:1 nukovė Slovėnijos komandą.

57-ą minutę šeimininkų sirgaliai griebėsi už galvų – į savus vartus įsimušė Jordanas Hendersonas.

Vis tik po dviejų minučių rezultatą išlygino Wayne'as Rooney, sėkmingai realizavęs 11 metrų baudinį, o dubliu pasižymėjęs Danny Welbeckas leido Anglijos rinktinei džiaugtis ketvirtąja pergale iš eilės.

29-erių W. Rooney šiose rungtynėse pasiekė du jubiliejus – vilkėdamas nacionalinės komandos marškinėlius sužaidė 100-ąjį mačą ir įmušė 45-ą įvartį.

C grupėje įtikinamą pergalę Liuksemburge šventė ukrainiečiai, laimėję „sausu“ rezultatu 3:0. Visus tris tikslius smūgius į šeimininkų vartus pasiuntė Andrijus Jarmolenko.

Šios grupės lyderiai slovėnai po Jurajaus Kuckos ir Adamo Nemeco tikslių smūgių 2:0 nugalėjo makedoniečius, o ispanai 3:0 įveikė baltarusius.

Praėjusio Europos čempionato nugalėtojams įvarčius pelnė Isco, Sergio Busquetsas ir Pedro Rodriguezas.

Tuo metu G grupės lyderė Austrija savų žiūrovų akivaizdoje 1:0 palaužė buksuojančią Rusijos rinktinę, o nykštukinė valstybė Lichštenšteinas svečiuose netikėtai 1:0 parbloškė Moldovos futbolininkus.

Paskutinėje grupės akistatoje užfiksuotos lygiosios – Juodkalnijos ir Švedijos rinktinės išsiskyrė taikiai 1:1

Nors jau 9-ą mačo minutę svečiuose žaidusius švedus į priekį išvedė po traumos į rikiuotę grįžęs Z. Ibrahimovičius, antro kėlinio pabaigoje išlyginamąjį įvartį iš 11 metrų baudinio pelnė Stevanas Jovetičius.

C grupė

Liuksemburgas 0 - 3 Ukraina
33' [0 - 1] Andrijus Jarmolenko
53' [0 - 2] Andrijus Jarmolenko
56' [0 - 3] Andrijus Jarmolenko

Makedonija 0 - 2 Slovakija
25' [0 - 1] Jurajus Kucka
38' [0 - 2] Adamas Nemecas

Ispanija 3 - 0 Baltarusija
18' [1 - 0] Isco
19' [2 - 0] Sergio Busquetsas
55' [3 - 0] Pedro Rodriguezas

Anglija 3 - 1 Slovėnija
57' [0 - 1] Jordanas Hendersonas (į savus vartus)
59' [1 - 1] Wayne Rooney (iš 11 metrų baudinio)
67' [2 - 1] Danny Welbeckas
72' [3 - 1] Danny Welbeckas

Šveicarija 4 - 0 Lietuva
66' [1 - 0] Giedrius Arlauskis
68' [2 - 0] Fabianas Scharas
80' [3 - 0] Xherdanas Shaqiri
90' [4 - 0] Xherdanas Shaqiri

Austrija 1 - 0 Rusija
73' [1 - 0] Rubinas Okotie

Moldova 0 - 1 Lichtenšteinas
74' [0 - 1] Franz Burgmeier

Juodkalnija 1 - 1 Švedija
9' [0 - 1] Zlatanas Ibrahimovičius
80' [1 - 1] Stevanas Jovetičius (iš 11 metrų baudinio)

1.Austrija43105:210
2.Švedija41305:36
3.Rusija41216:35
4.Juodkalnija41213:25
5.Lichtenšteinas41121:64
6.Moldova40132:61

Devyniuose pogrupiuose žaidžiančios rinktinės kovoja dėl 23 kelialapių į Europos pirmenybes. Dvi stipriausios grupės komandos ir geriausia trečioji ekipa iškart pateks į finalinį turnyrą, o likusios 8 trečiosios rinktinės kovos dėl likusių keturių vietų.

Prisijunk prie tūkstančių sporto mėgėjų bendruomenės – tapk DELFI Sporto draugu „Facebook“, sužinok šviežiausias naujienas iš sporto arenų, dalinkis įžvalgomis ir komentarais!

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (11)