Pirmo kėlinio pabaigoje namuose žaidusi „Lorient“ komanda išsiveržė į priekį. 42 min. tiksliu smūgiu pasižymėjo Raphaelis Guerreiro.

Tačiau pergalingo rezultato šeimininkams išlaikyti nepavyko. Kol negali žaisti Zlatanas Ibrahimovičius, „Paris Saint Germain“ puolimo linijojre žiba Edinsonas Cavani. Būtent jis 60 min. rezultatą išlygino. 68 min. pergalę Paryžiaus komandai atnešė kamuolį į „Lorient“ vartus pasiuntęs Jean-Christophe'as Bahebeckas.

Pergalę iškovoję „Paris Saint Germain“ futbolininkai dabar turi 24 taškus ir iki vieno taško sumažino atsilikimą nuo lyderio Marselio „Olympique“ klubo.

„Lorient“ 1–2 „Paris Saint Germain“

42' [1–0] Raphael Guerreiro
60' [1–1] Edinson Cavani
68' [1–2] Jean-Christophe Bahebeck

„Guingamp“ 1 - 0 „Bastia“

32' [1-0] Guillaume Gillet (į savus vartus)

„Montpellier“ 2-0 „Evian Thonon Gaillard“

33' [1-0] Kevin Berigaud
90' [2-0] Anthony Mounier

„Lille“ 1-1 „Saint Etienne“

16' [1-0] Michael Frey
60' [1-1] Max-Alain Gradel
72' Divock Origi („Lille“) - neįmušė 11 m baudinio
85' Max-Alain Gradel („Saint Etienne“) - neįmušė 11 m baudinio

„Nice“ 1-3 „Lyon“

51' [1-0] Alassane Plea
64' [1-1] Steed Malbranque
80' [1-2] Alexandre Lacazette
90' [1-3] Alexandre Lacazette

„Metz“ 3-2 „Caen“

10' [1-0] Modibo Maiga
50' [2-0] Modibo Maiga
65' [2-1] Jean Calve
84' [2-2] Bengali-Fode Koita
89' Alaeddine Yahia („Caen“) - parodyta raudona kortelė
90' [3-2] Florent Malouda (iš 11 m. baudinio)