Prieš savaite „El Clasico“ mače išvykoje nusileidusi Madrido „Real“ komandai, šįkart katalonai krito savajame „Camp Nou“ stadione. Akivaizdžiai dominavusi „Barcelona“ ekipa minimaliu rezultatu 0:1 nusileido Vigo „Celta“ komandai. Pergalingą įvartį 55-ą min. pelnė Joaquinas Larrivey.

Barselonos futbolininkai keletą kartų pataikė į varžovų vartų skersinį, tačiau kamuolio į svečių vartus taip ir nepasiuntė.

Lyderės poziciją praradusi „Barcelona“ (22 tšk.) po pralaimėjimo nukrito į trečią turnyro lentelės vietą. Į pirmą poziciją pakilo Madrido „Real“ (24 tšk.), į antrą - čempiono titulą ginantis Madrido „Atletico“ (23 tšk.).

Pirmajame šeštadienio mače susitiko „Granada“ ir Madrido „Real“ klubai. Favoritai „Real“ futbolininkai šventė užtikrintą pergalę rezultatu 4:0.

Cristiano Ronaldo

Svečius į priekį jau 2-ą min. išvedė Cristiano Ronaldo, kuriam kamuolį puikiai perdavė Karimas Benzema. 31-ą min. „karališkojo“ klubo persvarą padvigubino Jamesas Rodriguezas.

54-ą min. jau C. Ronaldo atsilygino rezultatyviu perdavimu ir kamuolį į „Granada“ klubo vartus pasiuntė K. Benzema. Mačo pabaigoje dar kartą pasižymėjo J. Rodriguezas.

Madrido „Atletico“ komanda namuose rezultatu 4:2 nugalėjo „Cordoba“ futbolininkus.

„Granada“ 0-4 „Real Madrid“

2' [0-1] Cristiano Ronaldo
31' [0-2] James Rodriguez
54' [0-3] Karim Benzema
86' [0-4] James Rodriguez

„Atletico Madrid“ 4-2 „Cordoba“

44' [1-0] Antoine Griezmann
53' [1-1] Nabil Ghilas
58' [2-1] Antoine Griezmann
62' [3-1] Mario Mandzukic
80' [4-1] Raul Garcia
87' [4-2] Nabil Ghilas

„Barcelona“ 0–1 „Celta Vigo“

55' [0–1] Joaquin Larrivey

„Real Sociedad“ 0-1 „Malaga“

72' [0-1] Juanmi