Ketvirtadienį namuose „Predators“ ledo ritulininkai 17 tūkst. žiūrovų akivaizdoje 3:2 (1:1, 1:0, 1:1) nugalėjo antrą nesėkmę per šešis mačus patyrusią bei į penktąją vietą Vakarų konferencijoje nukritusią Čikagos „Blackhawks“ (9 taškai) komandą.

Visus tris įvarčius arenos šeimininkams pelnė Jamesas Nealas (19:12, 36:12 ir 41:52), dviem rezultatyviais perdavimais pasižymėjo Filipas Forsbergas, o vartininkas Pekka Rinne'as atrėmė 30 varžovų metimų.

Įvarčių autoriai svečių gretose – Benas Smithas (12:21) ir Andrew Shaw (52:36), o vartininkas Antti Raanta atrėmė 24 šeimininkų metimus.

Tuo metu Rytų konferencijoje į antrą vietą pakilo Detroito „Red Wings“ klubas (10 tšk.), namuose po pratęsimo 4:3 palaužęs Pitsbergo „Penguins“ ledo ritulininkus.

Pratęsimą šeimininkai išplėšė likus mažiau nei minutei iki trečio kėlinio pabaigos: įspūdingu metimu vartininkui tarp kojų pasižymėjo švedas Niklasas Kronwallis, iš viso pelnęs du įvarčius ir vieną atlikęs rezultatyvų perdavimą.

Tačiau dar didesnių komplimentų šiame epizode nusipelnė rusas Pavelas Daciukas, išmintingai atmetęs ritulį laisvam komandos draugui.

Pergalę pratęsime „Red Wings“ ekipai nulėmė Justino Abdelkaderio įvartis.