„Karališkojo“ klubo gretose du kartus pasižymėjo komandos lyderis Cristiano Ronaldo. Po kartą „Levante“ vartininką nuginklavo Javieras Hernandezas, Jamesas Rodriguezas ir Isco.

C. Ronaldo Ispanijos čempionate per 8 turus jau pelnė 15 įvarčių. Tai naujas elitinės Ispanijos futbolo lygos rekordas.

Tris taškus įsirašęs „Real“ klubas Ispanijos čempionate pakilo į antrą vietą.

Ispanijos čempionate pirmaujantis „Barcelona“ klubas taip pat įsirašė tris taškus. Katalonijos komanda namuose rezultatu 3:0 įveikė „Eibar“ futbolininkus. Barselonos gynyba išties veikia puikiai - jau aštuntose rungtynėse iš eilės katalonai savo vartus išsaugojo „sausus“.

„Barcelona“ futbolininkų įvarčiai pasipylė šiame mače sužaidus valandą.
60 min. kamuolį į vartus pasiuntė Xavi Hernandezas, o po to atėjo metas komandos puolimo lyderiams. 72 min. pasižymėjo Neymaras, o 74-ą - Lionelis Messi.

Lyderė „Barcelona“ dabar turi 22 taškus. Madrido „Real“ futbolininkai atsilieka 4 taškais.

Dar vieneriose rungtynėse Bilbao „Athletic“ futbolininkai namuose lygiosiomis 1:1 sužaidė su Vigo „Celta“ komanda.

„Levante“ 0–5 „Real Madrid“

13' [0–1] Cristiano Ronaldo (iš 11 m baudinio)
38' [0–2] Javier Hernandez
61' [0–3] Cristiano Ronaldo
66' [0–4] James Rodriguez
82' [0–5] Isco

„Athletic Bilbao“ 1-1 „Celta Vigo“

6' [1-0] Aritz Aduriz (iš 11 m baudinio)
73' [1-1] Nolito

„Barcelona“ 3-0 „Eibar“

60' [1-0] Xavi Hernandez
72' [2-0] Neymar
74' [3-0] Lionel Messi

„Cordoba“ 1-2 „Malaga“

22' [0-1] Samuel Garcia
31' [0-2] Nordin Amrabat (iš 11 m baudinio)
90' [1-2] Nabil Ghilas