Mūsų šaliai atstovavo penkios sportininkės: sidabro medalius iškovojo Renata Marcinkutė (kūno fitneso kategorijoje iki 163 cm) ir Rasa Selemonavičiūtė (bikini fitneso kategorijoje iki 168 cm, abi – Jurbarko „Progresas“), bronzos medalį laimėjo Daiva Varnelienė (kūno fitneso kategorijoje virš 168 cm), penktą vietą užėmė Laura Klimavičienė (bikini fitneso kategorijoje iki 163 cm, abi – Marijampolės „Tauras“).

Varžybose taip pat dalyvavo Irina Barzinskienė, tačiau į finalinį šešetą ji nepateko.

Tuo pat metu vyko ir „Nordic Pro“ profesionalų kultūrizmo varžybos. Jose dalyvavo du lietuviai – Dainius Barzinskas ir Robertas Burneika, kuris atstovauja JAV. R. Burneika iškovojo septintą vietą, o D. Barzinskas buvo šešioliktas.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (19)