Po sekmadienio dvikovos „Premier“ lygoje be pralaimėjimų liko tik viena komanda. Čempionato lyderis ir vienas pagrindinių favoritų „Chelsea“ laimėjo rungtynes rezultatu 2:0.

Šeštą pergalę iškovoję lyderiai dabar turi 19 taškų. Antroje vietoje esantis čempiono titulą ginantis „Manchester City“ atsilieka penkiais taškais.

Po pirmo kėlinio „Chelsea“ pirmavo rezultatu 1:0. Edenas Hazardas 27 min. realizavo 11 m baudinį, kurį pats ir uždirbo. Rungtynėms artėjant prie pabaigos į visus klausimus dėl rungtynių nugalėtojo atsakė „Chelsea“ naujokai Cescas Fabregas ir Diego Costa. 78 min. pirmasis atliko puikų tolimą perdavimą, o antrasis nepaliko jokių vilčių „Arsenal“ vartininkui Wojciechui Szczesny.

Didžiulė įtampa tvyrojo ir tarp komandoms vadovaujančių trenerių - portugalo Jose Mourinho ir prancūzo Arsene'o Wengero. Po to, kai „Chelsea“ gynėjas grubiai atakavo „Arsenal“ naujoką Alexisą Sanchezą, A. Wengeras puolė ieškoti teisybės.

Jį sustabdęs J. Mourinho ėmė mojuoti rankomis reikalaudamas grįžti į „Arsenal“ komandos techninę zoną. Treneriai kibo vienas kitam į atlapus, juos išskyrė teisėjai. Pagrindinis mačo arbitras pasikvietė abu trenerius pakalbėti ir pagrasino už dar vieną panašų incidentą abu pasiųsti į tribūnas.

Arsene'as Wengeras ir Jose Mourinho

Po finalinio teisėjo švilpuko J. Mourinho pirmas smuko į žaidėjų tunelį ir nepaspaudė rankos A. Wengerui.

24 mačo minutę „Chelsea“ strategas buvo priverstas keisti vartininką Thibaut Courtois, kuris susižeidė susidūręs su A. Sanchezu. Jį pakeitė „aristokratų“ veteranas Petras Cechas. Th. Courtois tyrimams buvo išvežtas į ligoninę.

„Chelsea“ 2-0 „Arsenal“

27' [1-0] Eden Hazard (iš 11 m baudinio)
78' [2-0] Diego Costa

„Manchester United“ 2-1 „Everton“

27' [1-0] Angel Di Maria
45' Leighton Baines - nerealizavo 11 m baudinio
55' [1-1] Steven Naismith
62' [2-1] Radamel Falcao

„Tottenham Hotspur“ 1-0 „Southampton“

40' [1-0] Christian Eriksen

„West Ham United“ 2-0 „Queens Park Rangers“

5' [1-0] Nedum Onuoha (į savvus vartus)
59' [2-0] Diafra Sakho