Penktąją vietą "Premier" lygoje užimančio "Liverpool" triumfą prieš ką tik "iškeptus" čempionus lėmė vienintelis ispano Luiso Garcia įvartis 4 min.

Įvartį užfiksavo tik slovakas teisėjas Lubošas Michelis, nusprendęs, kad sąmyšyje prie vartų L.Garcia spirtas kamuolys kirto liniją, nors gynėjas jį ir išmušė.

Pirmąjame kėlinyje abi ekipos ramiai kontroliavo kamuolį, daugiau dėmesio skirdamos savo vartų saugumui, nei priešininkų vartų atakai.

Antrasis kėlinys jau prasidėjo svečių atakomis, kurios darėsi vis aštresnės. 68 rungtynių minutę itin pasistengti turėjo aikštės šeimininkų vartininkas Jerzy Dudekas, kuomet atmušė tiksliai ir stipriai Franko Lampardo smūgiuotą kamuolį.

Teisėjui pridėjus šešias minutes realiausios progos rezultatui išlyginti neišnaudojo Lietuvos futbolo sirgaliams gerai pažįstamas islandas Eiduras Gudjohnsenas, kurio iš 5 metrų smūgiuotas kamuolys praskriejo prie pat virpsto.

Liverpulio klubo varžovas finale, kuris vyks gegužės 25-ąją Stambule, paaiškės trečiadienį po atsakomųjų Eindhoveno PSV ir "AC Milan" rungtynių. Pirmąjį mačą 2:0 laimėjo italai.

Statistika:

"FC Liverpool" (Anglija) - Londono "Chelsea" (Anglija) 1:0 (1:0). Luis Garcia (4).