„Energija“ po tikslių Aurimo Gaidausko (01:24) ir Deivido Kazlausko (07:29) smūgių pirmavo 2:0, tačiau po keturis iš eilės įvarčius įmušė svečiai ir antrojo kėlinio viduryje išsiveržė į priekį 4:2. Po įvartį į Donato Žukovo ginamus vartus įmušė Viktoras Vusikas (08:37), Vitalijus Valkovas (15:32), Aleksejus Pacenkinas (20:45) bei Glebas Panfilovas (29:35).

Antrojo kėlinio pabaigoje Vytautas Jagelavičius (37:50) sušvelnino rezultatą, trečiojo viduryje Rokas Bazys (50:51) atstatė pusiausvyrą, o pergalingą įvartį netrukus įmušė jau minėtas V. Jagelavičius (54:11).

Antradienį komandos Elektrėnuose žais dar kartą.

Vienuolikos komandų turnyre pirmauja Žlobino „Metalurg-2“ (21 tšk.) klubas, lenkiantis Gardino „Neman-2“ (20 tšk.) ledo ritulininkus ir Soligorsko „Šachtior-2“ (13 taškų) ekipą.

Prisijunk prie tūkstančių sporto mėgėjų bendruomenės – tapk DELFI Sporto draugu „Facebook“, sužinok šviežiausias naujienas iš sporto arenų, dalinkis įžvalgomis ir komentarais!