Pergalę „Bianconeri“ vienuolikei lėmė 6-ą minutę į savus vartus įsimuštas „Chievo“ gynėjo Cristiano Biraghi įvartis.

Vėliau vykusiame mače vyko intriguojanti dvikova tarp šalies vicečempionų „Roma“ futbolininkų ir „Fiorentina“ ekipos.

Po Radja Nainggolano ir Gervinho įvarčių pergalę šventė Rudi Garcios vadovaujama ekipa.

„Chievo“ 0 - 1 „Juventus“
6' [0 - 1] Cristiano Biraghi (į savus vartus)

„Roma“ 2 - 0 „Fiorentina“
28' [1 - 0] Radja Nainggolan
90+3' [2 - 0] Gervinho

20.Fiorentina10010:20

Ispanijoje šiuo metu vyksta pasaulio krepšinio čempionatas, tačiau futbolo sirgaliams ši šventė neįdomi. „Primera“ pirmenybėse sužaistos ketverios II turo rungtynės.

Pirmasis susitikimas įvyko naujajame „San Mames“ stadione, kur susitiko Bilbao „Athletic“ prieš Valensijos „Levante“. Baskai rezultatu 0:3 iškovojo lengvą pergalę savo tvirtovėje.

Kitose rungtynėse jėgas išbandė ir čempionai Madrido „Atletico“ futbolininai. Diego Simeone sostinėje rezultatu 2:1 nugalėjo lygos naujokę „Eibar“ ekipą.

Įvarčius nugalėtojų gretose pelnė Miranda ir Mario Mandžukičius. Varžovai pirmajame kėlinyje buvo sumažinę atsilikimą, tačiau lygiųjų išplėšti jiems nepavyko

„Atletico“ klubui tai buvo pirmoji pergalė pirmenybėse. Praėjusiame ture „Rojiblancos“ sužaidė lygiosiomis.

„Atletico“ 2 – 1 „Eibar“
11' [1 – 0] Miranda
25' [2 – 0] Mario Mandžukič
34' [2 – 1] Abraham Minero

„Athletic“ 3 – 0 „Levante“
32' [1 – 0] Aritz Aduriz
51' [2 – 0] Ander Iturraspe
76' [3 – 0] Iker MuniainMuniain

„Cordoba“ 1 – 1 „Celta Viga“
52' [0 – 1] Fabian Orellana
60' [1 – 1] Federico Nicolas Cartabia

„Espanyol“ 1 - 2 „Sevilla“
34' [0 - 1] Carlos Bacca
57' [0 - 2] Vicente Iborra de La Fuente
62' [1 - 2] Cristian Stuani