Svečiai valandą laiko išlaikė savo vartus „sausus“, tačiau 63-ią min. kamuolį į vartus pasiuntė Diego Costa, pelnydamas antrą įvartį „Premier“ lygoje. Perdavimą jam atliko du gynėjus išmaudęs gynėjas Branislavas Ivanovičius.

77 min. „Chelsea“ persvarą įtvirtino po individualaus reido pasižymėjęs Edenas Hazardas. Kamuolį jam pasiuntė Cescas Fabregasas, kuris pirmo turo mače atliko du rezultatyvius perdavimus.

Antrą pergalę čempionate iškovojo ir „Swansea City“ futbolininkai, namuose 1:0 nugalėję „Burnley“ ekipą. 23 min. pergalingą įvartį pelnė Nathanas Dyeris.

Pirmame šeštadienio mače Birmingeme susitiko vietos „Aston Villa“ ir „Newcastle United“ komanda. Mačas baigėsi be įvarčių - 0:0. Nė karto kamuolys nebuvo pasiųstas į vartus ir „Southampton“ bei „West Bromwich Albion“ komandų rungtynėse.

Paskutinėse šeštadienio rungtynėse Liverpulio „Everton“ namuose lygiosiomis 2:2 sužaidė su Londono „Arsenal“ komanda. Pirmoje mačo pusėje dominavę šeimininkai pasižymėjo du kartus - įvarčius mušė Seamusas Colemanas ir Stevenas Naismithas. Pastarasis - iš aiškios nuošalės.

Londono klubas tašką iškovojo tik pačioje susitikimo pabaigoje, kai pasižymėti pavyko Aaronui Ramsey ir Olivier Giroud.

„Chelsea“ 2-0 „Leicester City“

63' [1-0] Diego Costa
77' [2-0] Eden Hazard

„Aston Villa“ 0-0 „Newcastle United“

„Southampton“ 0-0 „West Bromwich Albion“

„Swansea City“ 1 - 0 „Burnley“

23' [1-0] Nathan Dyer

„Crystal Palace“ 1-3 „West Ham United“

34' [0-1] Mauro Zarate
37' [0-2] Stewart Downing
49' [1-2] Marouane Chamakh
62' [1-3] Carlton Cole

„Everton“ 2-2 „Arsenal“

19' [1-0] Seamus Coleman
45' [2-0] Steven Naismith
83' [2-1] Aaron Ramsey
90' [2-2] Olivier Giroud

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (32)