Australė Samantha Stosur 6:2, 6:2 sutriuškino trečią raketę kanadietę Eugenie Bouchard, o italė Camila Giorgi 6:4, 6:2 privertė pasiduoti keturiskart šio turnyro nugalėtoją bei ketvirtą pagal reitingą Danijos atstovę Carolinę Wozniacki.

Vienetų varžybų ketvirtfinalyje taip pat žais belgė Kirsten Flipkens, 4:6, 7:6 (7:4), 7:6 (8:6) nugalėjusi vokietę Andreą Petkovič, ir ispanė Garbine Muguruza Blanco, 6:2, 3:6, 6:3 įveikusi kinę Peng Shuai.

Kartu su pagrindiniu prizu vienetų varžybų nugalėtojai atiteks 120 tūkst. dolerių čekis bei 470 įskaitinių WTA klasifikacijos taškų.

Paaiškėjo vyrų turnyro JAV ketvirtfinalio dalyviai

Šiaurės Karolinos valstijoje (JAV) vykstančiame ATP serijos „Winston-Salem Open“ vyrų teniso turnyre, kurio prizų fondą sudaro 598 260 JAV dolerių, baigėsi vienetų varžybų aštuntfinalio etapas.

Favoritu laikomas dukart (2011 ir 2012 metais) šio turnyro nugalėtojas amerikietis Johnas Isneris 6:1, 7:6 (7:3) įveikė tryliktą raketę Michailą Kukuškiną iš Kazachstano, o penktas pagal reitingą ispanas Guillermo Garcia-Lopezas 6:7 (4:7), 6:3, 7:6 (8:6) nugalėjo vienuoliktą pagal skirstymą korto šeimininką Donaldą Youngą.

Ketvirtfinalyje taip pat žais septinta raketė čekas Lukašas Rosolas, 1:6, 6:2, 6:2 privertęs pasiduoti dešimtą pagal reitingą ispaną Pablo Andujarą, ir devintas pagal skirstymą taivanietis Lu Yen-Hsunas, 6:1, 6:2 sutriuškinęs aštuntą raketę Ispanijos tenisininką Marcelį Granollersą.

Lukašas Rosolas

Kituose vienetų varžybų aštuntfinalio mačuose pergales iškovojo ir ketvirtfinalio dalyviais tapo dar vienas korto šeimininkas, italas, belgas ir lenkas.

Sam Querrey (JAV) - 2-Kevin Anderson (Pietų Afrikos Respublika) - 7:6 (7:4), 6:4;
Jerzy Janowicz (Lenkija) - 12-Edouard Roger-Vasselin (Prancūzija) - 4:6, 6:3, 6:4;
14-Andreas Seppi (Italija) - Nicolas Mahut (Prancūzija) - 6:4, 7:6 (9:7);
David Goffin (Belgija) - 15-Jarkko Nieminen (Suomija) - 6:4, 4:6, 6:4.

Be pagrindinio prizo vienetų varžybų nugalėtojui atiteks 80 280 dolerių čekis bei 250 ATP reitingo taškų.