Judėjimo negalią (neįgalumo indeksas T47) turintis lietuvis trečiadienį šuolių į tolį varžybose geriausiu penktuoju bandymu nuskriejo 6,24 m ir, pagerinęs asmeninį rekordą, užėmė trečiąją vietą.

Nuo sidabrą iškovojusio bulgaro Mihailo Hristovo S. Kurutis atsiliko vos 5 cm, o čempionu tapusiam graikui Georgiui Kostakiui pralaimėjo 26 cm.

Beje, išvakarėse Simonas Kurutis liko ketvirtas trišuolio rungtyje (12,92 m).

Kitas trečiadienį jau varžybas baigęs Lietuvos atletas – judėjimo negalią turintis Jonas Spudis – rutulio stūmimo sektoriuje (F44) įrankį nustūmė 12,37 m ir liko šeštas.

Čempionu šioje rungtyje tapo slovakas Adrianas Matusikas (16,19 m), aplenkęs prizininkais tapusius kroatus – Ivaną Katanusičių (14,61 m) bei Josipą Slivarą (14,57 m).

Trečiadienį vakarinėse varžybose startuos dar trys Lietuvos sportininkai: Irena Perminienė – rutulio stūmimo rungtyje (F53/54/55), Mindaugas Bilius ir Donatas Dundzys – disko metimo (F37/38) varžybose.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)