Vienetų varžybų pirmajame rate (1/32 finalo) devintoji raketė Ana Ivanovič 6:1, 7:5 nugalėjo rumunę Soraną Cirsteą, o rusė Anastasija Pavliučenkova 6:3, 6:3 įveikė vienuoliktą pagal reitingą slovakę Dominiką Cibulkovą.

Į šešioliktfinalį taip pat iškopė dvyliktoji pagal skirstymą Danijos tenisininkė Caroline Wozniacki, 6:2, 6:3 sutriuškinusi slovakę Magdaleną Rybarikovą, bei tryliktoji raketė italė Flavia Pennetta, 6:3, 6:7 (3:7), 6:2 privertusi pasiduoti Chanellę Scheepers iš Pietų Afrikos Respublikos.

Kituose vienetų varžybų pirmojo rato mačuose sėkmė lydėjo australę, prancūzę, dar vieną italę, dvi amerikietes, belgę, kinę bei ukrainietę.

Zhang Shuai (Kinija) – Heather Watson (D. Britanija) 6:3, 2:6, 7:5;

Elina Svitolina (Ukraina) – Lauren Davis (JAV) 6:3, 6:2.

Kartu su pagrindiniu prizu vienetų varžybų nugalėtojai atiteks 467 300 dolerių čekis bei 900 WTA klasifikacijos taškų.

Vyrų varžybose – ispanų, vokiečių ir prancūzų pergalės

JAV tęsiasi ATP „World Tour Masters 1000“ serijos „Western & Southern Open – Cincinnati“ vyrų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 3 mln. JAV dolerių.

Vienetų varžybų pirmajame rate (1/32 finalo) vienuoliktoji raketė amerikietis Johnas Isneris 6:3, 6:4 nugalėjo Keviną Andersoną iš Pietų Afrikos Respublikos, penkioliktas pagal reitingą italas Fabio Fognini 6:4, 4:6, 7:6 (7:5) privertė pasiduoti prancūzą Edouardą Rogerį-Vasseliną, o šešioliktas pagal skirstymą ispanas Tommy Robredo 7:6 (7:5), 6:3 įveikė korto šeimininką Jacką Socką.

Kituose pirmadienio vienetų susitikimuose pergales iškovojo bei šešioliktfinalio dalyviais tapo du prancūzai, lenkas, portugalas, dar vienas ispanas, australas, du vokiečiai bei taivanietis.

Gael Monfils (Prancūzija) – Federico Delbonis (Argentina) 6:3, 3:6, 6:3;

Gilles Simon (Prancūzija) – Bernard Tomič (Australija) 6:3, 6:2;

Jerzy Janowicz (Lenkija) – Teymuraz Gabašvili (Rusija) 6:4, 6:4;

Joao Sousa (Portugalija) – Chase Buchanan (JAV) 5:7, 7:6 (7:3), 7:6 (7:5);

Fernando Verdasco (Ispanija) – Marcel Granollers (Ispanija) 5:7, 6:3, 7:6 (7:5);

Marinko Matoševič (Australija) – Nicolas Mahut (Prancūzija) 6:4, 7:6 (7:4);

Benjamin Becker (Vokietija) – Ivo Karlovič (Kroatija) 7:6 (7:5), 6:4;

Philipp Kohlschreiber (Vokietija) – Jeremy Chardy (Prancūzija) 6:3, 4:6, 6:4;

Lu Yen-Hsun (Taivanas) – Denis Istomin (Uzbekistanas) 6:3, 6:4.

Be pagrindinio prizo vienetų varžybų nugalėtojui atiteks 1000 ATP reitingo taškų bei 638 850 dolerių čekis.