Trečiadienį finale dalyvavusi lietuvė geriausiu ketvirtuoju bandymu nuskriejo 6,13 m ir liko ketvirta.

Čempione tapo Barbadoso atstovė Akela Jones (6,34 m), sidabras atiteko norvegei Nadiai Akpanai Assai (6,31 m), o bronza – vokietei Marysei Luzdo (6,24 m).

J. Petrokaitei nepavyko pakartoti atrankos varžybų rezultato – 6,30 m – kuris būtų garantavęs bronzos medalį. Beje, prieš dvejus metus Barselonoje planetos jaunimo pirmenybėse startavusi J. Petrokaitė (6,00 m) liko tik 21-a.

„Keista, kad rezultatai pasaulio jaunimo čempionate tokie žemi. Sektorius man buvo geras, bet galėjo būti padarytas į kitą pusę, kadangi pūtė priešinis vėjas. Jaučiuosi gerai, šiek tiek apmaudu, bet gyvenimas tęsiasi. Medalius iškovojo šaunios panelės, – pasakojo J. Petrokaitė. – Judžinas yra nerealiai gražus miestas, džiaugiuosi, jog galiu būti šito čempionato dalimi.“

Pirmosios trečiadienį kovą dėl medalių pradėjo sportinio ėjimo atstovės. Geriau sekėsi Živilei Vaiciukevičiūtei, kuri 10 000 m nužingsniavo per 47 minutes 19,80 sekundės ir, pagerinusi Lietuvos 18-mečių ir jaunimo rekordus, užėmė 12 vietą.

48 minutes 50,07 sekundes distancijoje sugaišusi ir asmeninį rekordą pagerinusi Monika Vaiciukevičiūtė tarp 37 ėjikių buvo dvidešimta.

Pasaulio jaunimo čempione tapo planetos jaunimo rekordą pagerinusi čekė Anežka Drahotova (42:47,14), sidabras ir bronza atiteko kinėms – atitinkamai Na Wang (44:02,64) ir Yuanyuan Ni (44:16,72).

Sėkmingai merginų 400 n atrankos bėgime startavo Modesta Morauskaitė. Ji nuotolį nubėgo per 54,29 sekundės ir, užėmusi antrąją vietą ketvirtajame bėgime, pateko į pusfinalį.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)