Sekmadienį moterys turėjo nuvažiuoti 100 km, o jaunės - 75 km. Pliaupiant lietui A. Trebaitė 100 km nuvažiavo per 2 valandas 40 min. ir 13 sek. Lemiamą spurtą A. Trebaitė surengė priešpaskutiniame rate.

Ji kartu su Edita Joneliūnaitė pabėgo nuo pagrindinės grupės, tačiau A. Trebaitė palaikė didesnį tempą ir tapo vienvaldė lyderė. Šią poziciją ji išsaugojo iki pat finišo linijos.

„Tiek šiandienos, tiek penktadienio startai buvo labai svarbūs. Šiandien mano pergalę lėmė komandos pagalba“, – po varžybų kalbėjo A. Trebaitė.

Nors visą lenktynių laiką pliaupė lietus, čempionė teigė, kad tai įtakos jos važiavimui neturėjo.

„Esu pripratusi prie visokių oro sąlygų. Dviračių lenktynių niekada nenutraukia dėl prasto oro. Kai kurioms sportininkėms dėl lietaus darosi šalta. Man šiandien įtakos tai nedarė“, – mintimis dalijosi dviratininkė.

Antrą vietą užėmusi E. Joneliūnaitė distanciją įveikė per 2 valandas 42 min. ir 47 sek. Bronzą iškovojo Vilija Sereikaitė, kurios laikas - 2 valandos 44 min. ir 15 sek.

Tarp jaunių nepralenkiama buvo Ema Manikaitė, kuri 75 km distanciją įveikė per 2 valandas 1 min. ir 6 sek. Sidabro medaliu pasipuošė vos pusantros sekundės atsilikusi Milda Aužbikavičiūtė. Trečią vietą užėmė Edita Mazurevičiūtė, atvažiavusi per 2 valandas 2 min. ir 10 sek.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)