Laimėjusi ketvirtąjį plaukimą ir pirmajame finišavusi trečia, lietuvė penkiuose plaukimuose surinko 33 baudos balus ir vos dviem balais atsiliko nuo trečiojoje pozicijoje likusios vokietės Paulines Liebig.

Nugalėtoja tapo baltarusė Tatjana Drozdovska (12 baudos balų), o antrąją vietą užėmė vokietė Lisa Fasselt (30 b. balų).

50 baudos balų surinkusi Milda Eidukevičiūtė užėmė vienuoliktąją vietą, o Auksė Dvilevičiūtė su 103 baudos balais liko 27-ta tarp 34-ių startavusių sportininkių.

Vyrų „Laser Standart“ klasėje aukščiausiai iš lietuvių pakilęs Martis Pajarskas (101 b.b.) užėmė septynioliktąją vietą.

Karolis Janulionis (190 b.b.) galutinėje rikiuotėje liko 41-as, Mantas Marozas (280 b.b.) – 76-as, Kornelijus Pupkus (300 b.b.) – 78-as, o Paulius Varžaitis (313 baudos balų) – 80-tas tarp 88-ių atletų.

Nugalėtoju tapo vokietis Philippas Buklis (35 b.b.), antras liko estas Karlas Martinas Rammo (42 b.b.), o trečiąja pozicija tenkinosi vokietis Tobias Schadewaldtas (44 baudos balai).