Ketvirtadienį paaiškėjo tik viena vyrų vienetų varžybų pusfinalio pora: ketvirtfinalyje vokietis Benjaminas Beckeris 6:7 (3:7), 7:6 (7:5), 6:4 įveikė šeštąjį reitingą turėjusį kanadietį Vaseką Pospišilą ir dėl vietos finale kovos su portugalu Joao Sousa, kuris ketvirtfinalyje 6:4, 6:2 nugalėjo olandą Thiemo de Bakkerį.

Antrą pusfinalio porą sudarys trečiąjį reitingą turintis ispanas Roberto Bautista ir aštuntas pagal skirstymą austras Jurgenas Melzeris.

Ketvirtfinalyje Roberto Bautista 6:3, 4:6, 6:3 įveikė praėjusiais metais čia triumfavusį bei septintąjį reitingą šiemet turėjusį prancūzą Nicolasą Mahutą, o Jurgenas Melzeris 7:6 (7:3), 6:7 (6:8), 7:6 (11:9) privertė pasiduoti antrą raketę ispaną Fernando Verdasco.

Be pagrindinio prizo vyrų vienetų varžybų nugalėtojui atiteks 73 350 eurų čekis bei 250 ATP klasifikacijos taškų.

Moterų vienetų varžybų ketvirtfinalyje ketvirtadienį pergales iškovojo amerikietė Coco Vandeweghe, aštuntoji pagal skirstymą čekė Klara Koukalova, slovakė Magdalena Rybarikova ir kinė Zheng Jie.

Coco Vandeweghe (JAV) – 7-Garbine Muguruza Blanco (Ispanija) 7:6 (7:3), 6:1;

8-Klara Koukalova (Čekija) – Jaroslava Švedova (Kazachstanas) 6:2, 6:4;

Magdalena Rybarikova (Slovakija) – Annika Beck (Vokietija) 6:2, 7:5;

Zheng Jie (Kinija) – Elina Svitolina (Ukraina) 6:3, 6:0.

Kartu su pagrindiniu prizu moterų vienetų varžybų nugalėtojai atiteks 34 677 eurų čekis ir 280 WTA reitingo taškų.

Anglijoje paaiškėjo pusfinalio dalyviai

Istborne, Anglijoje. tęsiasi WTA serijos tarptautinis „Aegon International“ moterų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 710 tūkst. JAV dolerių.

Vienetų varžybų ketvirtfinalyje penktoji raketė vokietė Angelique Kerber 6:2, 6:1 sutriuškino rusę Jekateriną Makarovą, aštuntoji pagal reitingą Danijos atstovė Caroline Wozniacki 6:7 (7:9), 6:4, 6:2 nugalėjo italę Camilą Giorgi, korto šeimininkei Heather Watson be kovos buvo įskaityta pergalė prieš antrąją pagal skirstymą čekę Petrą Kvitovą, o amerikietė Madison Keys 6:2, 6:1 įveikė tautietę Lauren Davis.

Be pagrindinio prizo vienetų varžybų nugalėtojai atiteks 120 tūkst. dolerių čekis be 470 WTA reitingo taškų.

Anglijoje tęsiasi ir „ATP World Tour 250“ serijos tarptautinis „Aegon International“ vyrų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 503 tūkst. eurų.

Vienetų varžybų ketvirtfinalyje favoritu laikomas prancūzas Richard'as Gasquet'as 6:3, 6:4 nugalėjo slovėną Martiną Kližaną, Uzbekistano tenisininkas Denisas Istominas 7:6 (7:5), 6:2 įveikė kitą prancūzą Eduardo Rogerį-Vasseliną, o amerikietis Samas Querrey'is iš tolesnės kovos eliminavo Prancūzijos tenisininką Julieną Benneteau – 7:6 (7:5), 6:4.

Kartu su pagrindiniu prizu vienetų varžybų nugalėtojui atiteks 91 200 eurų čekis bei 250 ATP klasifikacijos taškų.