Tuo tarpu T. Krasikovas reitinge užėmė 16-ą vietą ir pateko tiesiai į antrą atkrintamo etapo ratą. Čia jis susidūrė su estu Juriu Salmu, kurį gana nesunkiai įveikį rezultatu 15:8.

Mūsiškis pateko į kitą etapą, kuriame stojo prieš tituluotą prancūzą Jeaną-Michelį Lucenay, 2010 m. laimėjusį Europos čempionatą Leipcige.

Po atkaklios kovos T. Krasikovas turėjo pripažinti prancūzo, vėliau pelniusio bronzos medalį, pranašumą rezultatu 11:15. Galutinėje įskaitoje tarp 89 dalyvių T. Krasikovas užėmė 21-ą vietą, o kiti du mūsų sportininkai pasiliko tose pačiose pozicijose, kurias užėmė po parengiamo etapo – T. Makarovas - 71-as, J. Stalmakovas - 78-as.

Sekmadienį į takelį stojo vienintelė mūsų atstovė moterų varžybose. Jūratė Marclay parengiamaje etape iškovojo 2 pergales iš 6 galimų. Sudarius visų 72 dalyvių reitingą paaiškėjo, jog J. Marclay pritrūko vos 2 dūrių, kad patektų tarp 56 fechtuotojų, toliau besivaržančių atkrtintame etape. Galutinėje įskaitoje tarp 72 geriausiųjų Europos fechtuotojų J. Marclay užėmė 57-ą vietą.